Adana’da Şampiyon gibi karşılama…Ahmet Nur Çebi ve derneklere tepkiler bitmiyor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adana Beşiktaşlılar derneğinin düzenlediği gecede Ahmet Nur Çebi’ye büyük sevgi gösteri yapılırken, bir süredir eleştiri merkezinde Beşiktaş dernekleri de var.

Anadolu Beşiktaşlılar derneği Kemal Erdoğan’a karşı başlayıp İzmir de büyük coşku ile karşılanan Ahmet Nur Çebi Adana’da da aynı İzmir gibi gelecek sezon 120’nci kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Beşiktaş’ın Avrupa’ya gidemeyecek olmasından hiç bir söz edilmezken 29 mayıs öncesi yapılacak seçim öncesi Çebi’nin gösterisi haline dönüştü.

Selen Yakıcı’nın “sunuculuğunu yapmaktan gurur duydum Adana’yı yıktık geçtik” demesi büyük tepkilere yol açtı.

Tepkilerden bazıları

Adam dernekleri avucunun icine almis.

Bu kulübe baskan olan bir sekilde Yildirim Demirören oluyor zamanla. İnanılır gibi degil.

“Dernekler kutlama peşinde. Taraftar grupları kapalıdan bilet peşinde.”

Adana’yı yıkmışlar Beşiktaş gibi 120 yıllık çınar yıllar sonra Avrupa’ya gidemiyor. Ama bizim Başkan ve dernekler kutlama peşinde. Taraftar grupları kapalıdan bilet peşinde. Gerçek taraftar kan ağlıyormuş kimin umrunda ki

Yoksa verdiğiniz avansları mı kutluyorsunuz

7’inciliğimi kutladınız? Yoksa Trabzonun şampiyonluğunu mu? Yoksa BEŞİKTAŞ’ın 5 milyar borcunu mu? Hakem hatalarına ses çıkarmadığınızı mı? Yoksa verdiğiniz avansları? Biz hiçbir şey kutlayamadık! İçimiz kan ağlıyor! BEŞİKTAŞ Bu haldeyken!

“istila etmeyin!

Neyi kutluyorsunuz tarihin en başarısız en silik en pısırık yönetimi oluşunuzu mu? İstifa edin düşün yakamızdan istila etmeyin!

“Dernekler adamcılık oynuyor”

Beşiktaş ligde 7., Avrupa kupalarına gidememiş ama dernekler adamcılık oynayıp, ANÇ’ye özel kutlamalar yapıyor. Sanırım bu kutlamalar ANÇ’nin ts’si şampiyon oldu diye yapılıyor. Çünkü bu sezon Beşiktaş o kadar başarısız oldu ve biz gerçek Beşiktaşlılar içimiz kan ağlıyor!

 

Share.

1 Yorum

  1. Pingback: Adana’da Şampiyon gibi karşılama…Ahmet Nur Çebi ve derneklere tepkiler bitmiyor - Medya Oluşum

Leave A Reply