“Yardımcı antrenörün kulağında neden Bluetooth kulaklık olur?”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

NationalTurk yorumcusu Müslüm Gülhan, Duhuliye’ye yaptığı açıklamada, Beşiktaş Teknik Direktörü Ismail’in yardımcısının kulağındaki bluetooth kulaklığa dikkat çekti.

Müslüm Gülhan’ın açıklamaları şöyle;

Önce bir konuya dikkat etmek istiyorum. Yardımcı antrenörün kulağında neden Bluetooth kulaklık olur? Hani premier lig de sağlıkçılar telsizleri olur ama telefon kulaklığı niye olur? Dışarıdan biriyle mi konuşuyor? Bu bence çok önemli bir konu. Çünkü İsmael için eleştiride bulunacaksak etrafındaki kuşatmaya da bakmak lazım.

Bu ortamı Valerien Ismael Hazırladı

Tabii ki kendisi bu ortamı hazırladı. Sistem değişmesinden ilk 11’e, yedek oyunculardan kiralıklara kadar birilerinin yani menajer ve başkanın söylemleri ile hareket etti. Futbol herkes tarafından yönetilebilecek kadar basit bir oyun değildir. Sınırları vardır, prensipleri vardır, felsefesi vardır ve kültürü vardır. Bir memur, bir tüccar, bir müteahhit başına geçip yönetme cesaretini gösteremez. Yani Beşiktaş’ın öncelikli sorunu yapısaldır.

İsmael Bunun İçin Seçildi

Ve genel kuruldan başlıyor… Hatay ve diğer maçlardaki sorunlar buradan başlayıp geliyor. Çünkü İsmael bunun için seçildi. Yani yönetilmesi için seçildi. Sorumluluğun ne kadarı onun? Takımın taktiksel bütünlüğü olamadı, Dele Alli uçaktan inip ilk 11 oynatılmasıyla eline geçirdiği rahatlığı hala kullanıyor. Fernandes, Salih Josef-Tayfun dan biri ile üçlü oynatılması gereken orta alan Alli yüzünden ikili kalıyor ve maçın 30 dakika sonrasında orta alan hep rakibe geçiyor.

Muleka Nerede?

Muleka Wegrosth arkasında sürekli oynaması gerekirken ki ikinci koşularda gole rahat ulaştığı için, neden yedek kalıyor veya neden 45.dk oyundan çıkıyor?

Premier ligden gelen oyunculara en az 45 dk sözü mü verildi. Kiralık oyuncu önceliğinin sıkıntılarını daha önce yaşanmışken niye hala ısrar ediliyor? Stoper ve bek sorunları devam ederken Vida ayarında üstat bir oyuncu alınmadı ve Rıdvan oynaması gerektiği doğru zamanda yollanarak bu mevkide de sorunlar kalıcı olmaya başladı.

Sorun İsmael Değil

Kısacası en az sorumlu İsmael o anlaşmayı uyguluyor menajer ve Başkan söylüyor. Sergen Yalçın gibi bir değerini göz göre göre heba eden camia İsmael için mi üzülecek? Camia kendi yanlış tepkilerini sonucunu yaşamakta. Böylede devam eder. Sorun İsmael değil…

Ahmet Nur Çebi:  Valerien Ismael’e zarar vermek isteyebilirler

Paylaş.

2 yorum

  1. Geri Bildirim: “Yardımcı antrenörün kulağında neden Bluetooth kulaklık olur?” - Medya Oluşum

  2. Geri Bildirim: "Ahmet Nur Çebi İsmael'i Kullanarak Yıl Sonuna Kadar Avans Sağladı" - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: