GündemSpor Haberleri

Son dakika: Şafak Mahmutyazıcoğlu’nun dün gece saldırı öncesi Fikret Orman ile bir toplantı yaptığını öğrenildi

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun nasıl öldürüldüğüne dair önemli detaylar paylaşıldı.
Beşiktaş eski Başkanı Fikret Orman’ın da dün gece Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na ait olduğu ifade edilen restoranda birlikte yemek yediği öğrenildi.Yine bir dönem Beşiktaş’ın yönetiminde yer alan Serkan Yazıcıoğlu’nun da aynı yemekte bulunduğu ve Fikret Orman’la birlikte gece saat 12 gibi restorandan ayrıldığı iddia edildi.

Adli Tıp Kurumu önünden yapılan bağlantıda Beyaz TV Muhabiri, Şafak Mahmutyazıcoğlu’nun dün gece eski Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bir toplantı yaptığını belirtti. Muhabir, daha sonra yaşananları ise şöyle anlattı: “Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Beşiktaş’ın eski başkanı Fikret Orman’la görüşüyor. Buradaki toplantının ardından Fikret Bey uçağı olduğunu söyleyerek mekandan ayrılıyor. Daha sonra mekâna saldırıyı gerçekleştiren iki şahıs geliyor. Şafak Bey’le görüşmek istemişler.”

1 milyonluk tartışması!

Şafak Mahmutyazıoğlu’nun kendisiyle görüşmek isteyen iki kişiyi, bulundukları mekanın arka tarafında bir yere götürdüğünü anlatan Beyaz TV muhabiri, “Burada 1 milyon liralık bir davayla ilgili aralarında tartışma çıkıyor. Tartışmayı gören Şafak Bey’in şoförü mekana geliyor. Tartışma iyice büyüyor ve Şafak Bey’e ateş etmeye başlıyorlar. Yanlış bilmiyorsam sağ bacağına iki el ateş ediyorlar ve yere düşen Şafak Bey’i sürüklüyorlar. Sürükledikten sonra da iki el daha ateş ediyorlar” dedi.

Son anlar cep telefonunda

Şafak Mahmutyazıcoğlu’nun silahlı saldırıya uğramasından sonra bir vatandaş cep telefonuyla son anları videoya çekti. Söz konusu videoda Saldırı sonrası olay yerine gelen sağlık ekiplerinin Mahmutyazıcoğlu’na müdahale ettiği görülüyor. 42 yaşında hayata veda eden avukat Şafak Mahmutzayıoğlu, Fikret Orman’ın Beşiktaş’taki son iki döneminde yönetici olarak görev almıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda öldürüldü

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu