Sinan Vardar: Şaibelerle dolu yönetim beni ihraç etti

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş’ta eski yönetici Sinan Vardar’ın üyelikten çıkarılması siyah- beyazlı camiada gündem olmaya devam ediyor. Vardar son olarak Hayatta Beşiktaş Radyo’ya açıklamalarda bulundu.

Sinan Vardar, radyoda ihracıyla ilgili şunları söyledi;

“Bu insanlar Rahmi Koç’u da divandan attılar. Yılların kaptanı Zekeriya’yı attılar, Şeref Bey’in kızını divandan attılar. Yönetime bir bakın şimdi. Ahmet Çebi, Erdal Torunoğulları, Adnan Dalgakıran, Mete Vardar, Sinan Vardar, bunları hep kulüpten uzaklaştırmak istiyorlar. Niye yapıyorlar? Mesela ben bu seçimde aday olabilirdim, engellediler. Divana sokmadılar beni. Şimdi daha iyi anlıyorum. 2 ay evvel bir demeç vermiştim. Bir sonraki seçimde adayım diye. Bu onları çok ürküttü tabi. Beni ihraç ettiler. Ben ailemle iftihar ediyorum. Sosyal medyada bana destek olan 270 bin kişi oldu.

Kulübü bu duruma düşürenler, ekonomik yönden iflas ettirenler, şaibelerle dolu yönetim beni ihraç etti. Bu benim için şeref madalyası oldu.”

Sinan Vardar’ın ihracına başkan adayı Hürser Tekinoktay da tepki gösterdi.

Twitter hesabından Ziraat Bankası borçlanması hakkında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Hürser Tekinoktay dün de eski yöneticilerden Sinan Vardar’ın ihraç edilmesini eleştiren bir bildiri yayınladı.

Tekinoktay’ın açıklamaları;

Sinan Vardar ile ilgili ihraç kararına istinaden…

1-Sayın Başkan 2014 yılında birlikte daha kuvvetli olacağız dediniz..

Sinan Vardar’ın hem oğlu ile hem de şirketi ile anlaşma yaptınız.

2- Hemen arkasından, Sinan Bey’in oğlu ile aynı yönetimde, aynı yağmurun altında, beraber ıslandınız, beraber yürüdünüz, beraber üzüldünüz.

3- Bir iki yıl sonra babasının, 2 dakikalık bir eleştirisine;

“Yıldırım Demirören zamanında nerdeydiniz” diye başlayıp 20 dakika süreyle sevgiyle konuşulması gereken bir makamdan, sert bir üslupla, tatsız bir tarzla cevap verdiniz…

4- Oysa o kürsüde;
Biz sizden mahkeme tespitli Genel Kurula yalan söyleyip üyeleri kandıran, Beşiktaş’a maddi ve manevi zarar verenlerin ihracını talep etmiştik.

Siz ise;
Her fırsatta “Herşeyi ‘O’ yaptı” dediğiniz kişinin ihraç talebini oylamaya bile sunmadan es geçtiniz.

5- Şimdi ise;

Yalçın Karadeniz, Şeref Nasır gibi hayatlarını Beşiktaş ile geçirmiş(Eski sporcular ve diğer Beşiktaşlılar dahil) kişiler gibi Sinan Vardar’ı da disipline verip ihraç kararı almışsınız.

Oysa biz Beşiktaşlıları değil Metal-İş’çileri dışarı çıkartmanızı bekliyorduk.

6- Sayın Başkan,

Eleştirilere karşı tüm medya güç ve kürsüleriyle cevap verme imkanlarını kullanıyorken;

“Şanlı Tarihimizde” hiç bir zaman eşi görülmemiş kınama ve ihraç kararları sizin döneminizde duraksamadan, bolca hatta seri halinde oluyorsa bu işte bir sorun vardır.

7-Umarım tüm kurullar ile birlikte bu sorunu gözden geçirip Beşiktaş’ın azaltılarak değil çoğaltılarak büyütülmesi için yeni bir dönem açılmasına öncü olursunuz.

Sevgi ve Saygılarımla

Paylaş:

Bir Yorum Yaz