HaberSpor Haberleri

Seyit Ateş: Fikret Orman neredeyse kapıdaki zillere konuşmaya başladı

Seyit Ateş

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Seyit Ateş Başkan Fikret Orman ve kulübün transferleri hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Seyit Ateş, ‘Fikret Orman neredeyse kapıdaki zillere konuşmaya başladı’ dedi.

Beyaz TV’den Devrim Zengi’ye konuşan Seyit Ateş Fenerbahçe’nin Eskişehirspor’dan transfer ettiği Alper Potuk’un Beşiktaşlı olduğunu iddia ederek “Alper Potuk’u alın dedim ve iki kez Alper ile görüştüm. Türkiye’de hiç kimse Alper Potuk’un yanına gidemezken transfer ile ilgili görüşme yapamazken ben iki kez Eskişehir’e gittim ve Alper ile görüşme yaptım. “Beşiktaş’a gelmek isterim ben dedi siz yeter ki kulübümle anlaşın” dedi. Alper Potuk yüzde yüz Beşiktaşlı” dedi.

Seyit Ateş, Tosic, Ahmet İlhan, Alper Potuk, Veysel Sarı, Emrah Başsan ve Musa Nizam’ın transfer edilmesini istediğini dile getirerek “Hepsini liste şeklinde sundum arkadaşlara ama maalesef biz bunları yapmadık. Israrla alınmasın dediğimde Uğur Boral alındı, Escude alındı, Mehmet Akgün alındı. Mehmet Akgün’ün sakat olduğuna dair belge getirdim yönetim kuruluna dedimki bu adam sakat, müzmin sakat. Escude bana rağmen alındı. Ben Dentinho ile ilgili bomba dedim bir gazetede çıktı, benim haberim olmadan resmi siteden yalanlandı. Bana göre Dentinho bomba, ne yaptı bugüne kadar? Verdiğimiz paranın karşılığını verdi mi, hangi maçta oynadı? Yani Dentinho tarzında futbol oynayan Türkiye’de halı sahalara gidin takip edin her semtte on tane adam bulursunuz” diye konuştu.

Seyit Ateş şöyle devam etti;

“Bunlar alınmasın dediğimde alındıysa kamuoyunun hafızasında insanların vicdanında sorular beliriyor. Bu soruların cevaplarını verecek, o gün o arkadaşları transfer edenlerdir. İnsanların soru sorma hakkı da var, bunların açıklanması onlara kalır. Neden bütün bunlara rağmen bunlar alınmış hala bende cevabı yok.”

Fikret Orman’ın yönetim kurulu üyelerini medyaya konuşmamaları yönünde uyardığını belirten Ateş, “Doğru eyvallah fakat kendisi uzatılan her medya mikrofonuna konuştu. Yani biraz bunu söylerken şey olarak söylemiyorum yani sayın başkanın çok konuştuğuna dair bir bilgi sahibi olasınız diye söylüyorum. Sonra neredeyse başkan mobese kameralarına konuşacak. Şimdi kapılardaki zillere neredeyse konuşmaya başladı sayın başkan” ifadelerini kullandı.

[adrotate banner=”315″]

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu