Serenay Sarıkaya’dan ‘yalnızlık’ açıklaması

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Etiler’de gazetecilerin kendisine yönelttiği ‘Bekarlık nasıl gidiyor?’ sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de objektiflere yakalandı.Bir güzellik merkezine giden ve yaklaşık üç saatin ardından çıkış yapan Seranay Sarıkaya kendisini bekleyen muhabirlere “Özleştik, konuşalım biraz” dedi.

Serenay Sarıkaya’dan dikkat çeken açıklama

CumCuma’da yer alan haberde Sarıkaya’yı gören gazeteciler oyuncuya, “Bekarlık nasıl gidiyor? Hayatınızda biri var mı?” sorusunu yöneltti.

Serenay Sarıkaya özel hayatına ilişkin sorulan soruya, ” Vallahi kimse yok. Hangi ara olsun! Yalnızlık çok güzel” yanıtını verdi.

Sarıkaya, “Çok yoğun çalışıyorum. Dizi güzel gidiyor. Bugün izin günümdü biraz kenime vakit ayırmak istedim. Ayrıca Şahmaran aralık, ocak ayı gibi seyirciyle buluşacak. Her şey çok güzel gidiyor” dedi.

Sarıkaya’ya eski sevgilisi Umut Evirgen’in  sosyal medyadan kendisinin bir fotoğrafını yanlışlıkla beğenmesi ve ardından beğenisini geri çekmesi konusunda sorulan soruya Sarıkaya, “Görüşürüz arkadaşlar” cevabını verdi.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Yazar Hakkında

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: