Hürser TekinoktaySpor Haberleri

Seçimden sonraki ilk maçta protesto sesleri

Dün akşam oynanan Alanyaspor maçında Vodafone Park’ta tribünlerin büyük bölümü boş kalırken maça gelen Beşiktaşlı taraftarların bir kısmı, üst üste 5. kez başkanlığa seçilen Firket Orman’ı protesto etti.

Orman aleyhinde yapılan olumsuz tezahüratlara, siyah-beyazlıların bir kısmı ise ıslıklayarak tepki gösterdi. Protesto eden taraftarlar “Fikret Orman paralar nerede?”, “Beşiktaş’ın sahibi taraftarıdır” şeklinde tezahürat yaptı.

Öte yandan Kayseri maçı sonrası yaşanan kazada hayatını kaybeden Alanyasporlu futbolcu Josef Sural unutulmadı. Maç öncesi skor tabelası ve ışıklı panolarda ‘Josef Sural kalbimizdesin’ yazısı yer aldı.

Beşiktaş-Alanya mücadelesini 17 bin 140 kişi izledi. Bu sayı Vodafone Park’ta sezonun en düşüğü olarak kayıtlara geçti.

Siyah beyazlı taraftarlar maç öncesinde Alanyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a sevgi gösterisinde bulundu.

Hürser Tekinoktay iptal istiyor: Beşiktaş başkanını Beşiktaşlılar seçsin

Beşiktaş Kulübü’nde gerçekleştirilen olağan seçimli genel kurulda başkanlığa adaylığını koyan ama Fikret Orman’ın gerisinde kalan Hürser Tekinoktay, seçimin iptali için mahkemeye gideceğini söyledi. Tekinoktay, “5 bin 268 kişinin sahte ve usulsüz şekilde üye yapıldığı yönünde dava var. Beşiktaş Başkanı’nı hakiki Beşiktaşlılar seçsin. Seçim iptal edilse de aday olmayı düşünmüyorum” dedi.

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu