Seba ve Sağnak ailelerinden Tekinoktay’a destek açıklaması

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş’ta mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurul öncesinde yaşanan gelişmeler devam ediyor. Efsane başkan Süleyman Seba’nın yeğenleri ile Rüzgar Sağnak ve ailesi, başkan adayı Hürser Tekinoktay’ı destekleyeceklerini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Beyhan Seba şunları kaydetti:

“Bizler Seba ailesi olarak efsane başkanımız rahmetli Süleyman Seba’nın eğer sağ olsaydı Hürser Tekinoktay beye destek olacağına inandığımız için, kulübümüzün geleceği için mayıstaki olağan kongrede başkan adayımız Hürser Tekinoktay beyi desteklediğimizi ve sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Beşiktaş kulübü bir ekoldür, dik duruşunu hiçbir şekilde değiştirmeyen şahsiyetli onurlu, gururlu, dürüst, efendi taraftarları ile beraber olan bu kulüp bizim kulübümüz, unutmayalım lütfen.”

Esra Oğul Seba da “Beşiktaş kongre üyelerini birlik olmaya davet ediyorum. Gün birlik olma zamanı. Bizler Seba ailesi olarak rahmetli Süleyman Seba’nın ruhunun huzur bulması ve kulübümüzün yarınları için Mayıstaki olağan kongrede başkan adayımız Hürser Tekinoktay beyi desteklediğimizi ve sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Süleyman Seba’nın tek başına vurduğu yumruğu şimdi birlikte vurma zamanı” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş kongre üyelerini birlik olmaya davet ediyorum.Gün birlik olma zamanı .Bizler SEBA ailesi olarak rahmetli…

Esra Oğul Seba paylaştı: 28 Mart 2019 Perşembe

2016’daki seçimde aday olmak için topladığı 300’den fazla imza Divan Kurulu tarafından kabul edilmeyen ve aday olması engellenen Rüzgar Sağnak da Esra Oğul Seba’nın açıklamasını paylaşarak “Sağnak ailesi olarak da destekliyoruz” dedi.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz