Currently set to Index
Currently set to Follow

Rıdvan Dilmen: FETÖ Sevicisi, Fenerbahçe Kongre Üyesi İsmail Er

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün akşam NTV’de yaptığı açıklamalarda futbol ve medya dünyasını karıştırdı. Dilmen, Hürriyet Beşiktaş muhabiri İsmail Er’e de yüklendi.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen şunları söyledi:

“Ahmet Çakar bir gece beni aradı. ‘Gel bir çorba’ içelim dedi. Ersin Düzen de (spor spikeri ve sunucu) var orada. Bana dediler ki ‘Senin hakkında şike dosyası var’! Türkiye’de 10 futbol adamı varsa, biri de benimdir. Benim fikrim de alınabilir. Ne oldu Ağabey! Hani lig dizayn ediliyordu. Zekeriya Alp (eski MHK Başkanı) hiç demediniz. Yusuf Hoca, Sabri Çelik geldi. Dizayn nasıl olur, anlatacağım. ‘Beni rahat bırakın’ dedim. ‘Ben bir sürü rahatsızlık yaşadım, benimle uğraşmayın’ dedim.

Neymiş Fenerbahçe FETÖ olayını atlatmış! Nereye atlatmış? FETÖ Fenerbahçe’yi 10 sene geriye götürdü, hâlâ da toparlayamadı. Şike operasyonundan sonra İbrahim Seten, ‘Fenerbahçe küme düşürülsün’ dedi. Ya sana ne? İsmail Er (Hürriyet Gazetesi Beşiktaş Muhabiri), Fenerbahçe kongre üyesiymiş ama Beşiktaş muhabiri. İbrahim Seten, sen kimsin? Mehmet Baransu (cezaevinde bulunan eski Taraf Gazetesi Yazarı) nerede? Gitsene arkadaşının yanına! Gitsenize ya! Bu insanlar vatanı için kendilerini tankların önüne attı. Sizin babanıza karşı durdu. Mehmet Baransu nerede İbrahim Seten, İsmail Er, Mehmet Arslan (Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü) tayfa? Gariban insanları hapse artıran Baransu nerde? Mehmet Aslan tak koluna kuyrukluyuc (İbrahim Seten’i kast ediyor) git Pensilvanya’ya otur! 251 şehidin kanıyla beraber gidip orda oturacaksınız”

Gelelim Rasim Ozan Kütahyalı’ya. Sen 3 Temmuz sürecinde FETÖ sevdalısıydın. İsmail Er, FETÖ sevicisi İsmail Er! Senin gibi adamlar hapishanede şimdi. Sayın Bakan, bu arkadaş (İbrahim Seten’in sesi kısılan dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a dair attığı bir tweet’i hatırlatarak) sizi o makama getiren Sayın Cumhurbaşkanı’na hakaret eden adam, dalga geçen adam! Sizin bu arkadaşla İstiklal caddesinde yürümeye hakkınız yok. Boşnak kardeşlerimize en ağır hakareti yapan Razim Ozan Kütahyalı, Gökçek’lerin kanalına çıkıyor. Bu durum kanal AKP’ye yakın olduğu için Cumhurbaşkanı’na yazıyor. Cumhurbaşkanı duysa saniye tutmaz. Bu çetenin Turkcell’deki adamı 14 Temmuz’da yurtdışına çıkıp sonra geri geliyor. Devlet bunu farkediyor; bu kişi ve ekibi şutlanıyor Turkcell’den. Şutlanınca bu BİP (Turkcell’in mobil içerik platformu) çetesi dağılıyor ve para kaynakları da bitiyor. Dursun Özbek’i (Eski Galatasaray Başkanı) aradım, ‘Sayın başkan, sitenizde FETÖ amblemi var’ dedim. Böyle bir şey olur mu dedi, hemen kaldırttı”

İsmail Er’den Rıdvan Dilmen’e Cevap

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan İsmail Er ise şu ifadeleri kullandı;

“Yorumsuz….! 09.09.2012 Gazete: Zaman Rıdvan Dilmen, fetöyü aklamakla kalmıyor, övgüler diziyor.. İftiralar İçin adalet önünde hesap vereceksin!Yorumsuz! Zaman gazetesi forması giyerek Zaman gazetesine verdiği röportaj nedir! Ben mi Fetöcüyüm sen mi! Ben mi gizli kapılar arkasında bahis şirketi alıp Servet yaptım sen mi! !!!!!! İftiralar için adalet önünde hesaplaşacağız!İftiralar için @ntv programına bağlanmak istedim fakat bağlamadılar! İftiracılar ile adalet önünde hesaplaşacağız!İşine gelmeyenlerin linç kampanyasına bir üzücü haber daha 🙂 4 sene sonra da aynı hesaplar aynı iftirayı atıyor. Değişen bir şey yok kimin ne düzeni var belli.Insan (!) iftira atarken utanır.”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz