Pakistan eski devlet başkanı Pervez Müşerref Beşiktaş Kulübü’nü ziyaret etti

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Pakistan eski devlet başkanı Pervez Müşerref Beşiktaş Kulübü’nü ziyaret etti… Pakistan eski devlet başkanı ve Beşiktaş Kulübü Kongre üyesi Pervez Müşerref, Kulüp Başkanı Fikret Orman’ı ziyaret etti / Beşiktaş Haberleri

Başkan Fikret Orman, Beşiktaşlılığı ile bilinen Pakistan eski devlet başkanı Pervez Müşerref’i Akaretler’deki kulüp binasında ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Genel Sekreter Mesut Urgancılar ve Genel Koordinatör Levent Çifter de yer aldı. Ziyarette BJK TV’nin sorularını yanıtlayan Müşerref, burada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “İstanbul’a her gelişimde Beşiktaş’tan davet alıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Beşiktaş’a başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Fikret Orman ise Müşerref’in ziyaretiyle ilgili şunları söyledi;

Sayın Pervez Müşerref, çok eski bir Beşiktaşlı. Sağolsun İstanbul’a her gelişinde bizi ziyaretleriyle onurlandırıyor. Kendisine ziyareti nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum. Dünyanın her yerinde taraftarlarımız var. Bu da Beşiktaş’ın çok büyük bir camia olduğunu gösteriyor.

Başkan Fikret Orman, ziyaretin sonunda Pakistan eski devlet başkanı Pervez Müşerref’e isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: