Spor Haberleri

Oy Pazarlığı İddiası Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nde İstifa Getirdi

Beşiktaş kongre üyelerinden Salih Süllü, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal Erdoğan’ın Emre Kocadağ’ı destekleyeceği iddiasının ardından dernekten istifa ettiğini duyurdu.

Aralık ayındaki olağanüstü kongre öncesinde başkan adaylığını resmen açıklamasa da Emre Kocadağ’ın seçim çalışmalarını sürdürdüğü belirtiliyor.

Gazeteci Şafak Malatya, Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal Erdoğan’ın 4 bin oyu arkasına alarak Emre Kocadağ’ın adaylığını destekleyeceğini ve yönetiminde olacağını iddia etti.

Bu gelişmenin ardından Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyesi ve Beşiktaş kongre üyelerinden Salih Süllü, dernekten istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından istifa dilekçesini paylaşan Süllü şunları kaydetti:

“Sayın Şafak Malatya tarafından Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sayın Kemal Erdoğan’ın 4000 oy gücü ile muhtemel aday Emre Kocadağ’ı destekleyeceği ve yönetiminde olacağı haberi yapılmıştır. Hiç kimse benim şahsi oyum üzerinden pazarlık yapamaz, bunu güç olarak kullanamaz. Bu gün itibarıyla üyesi olduğum Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinden istifa ediyorum. Saygılarımla…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu