Okan Koç’tan Ahmet Nur Çebi’ye: “İstifa hizmettir”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Bir dönem Beşiktaş’a transferiyle olay yaratarak Siyah beyazlı kulübe gelen ve Sergen Yalçın’la birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç, sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi’ye istifa davetinde bulundu.

Okan Koç: Ahmet Nur Çebi istifada hizmettir

Okan Koç twitter hesabından Ahmet Nur Çebi’yi taglayarak  “İstifada hizmettir @AhmetNCebi burası Beşiktaş.Sahipsiz kalmaz istifa edin.bazı dernek Başkanları tatiliniz bitmedimi daha deve kuşu misali sözde menfaatsiz sevgi Beşiktaş’ı kim menfaati ve kişisel husumeti uğuruna destekliyorsa ben hakkımı helal etmiyorum.” dedi.

Bir dönem Beşiktaş'a transferiyle olay yaratarak Siyah beyazlı kulübe gelen ve Sergen Yalçın'la birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç, sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi'ye istifa davetinde bulundu.

Sergen Yalçın ile birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç Chelsea karşısında galibiyeti kutluyorlar.

Okan Koç’a destek olurken Ahmet Nur Çebi’ye tepki

Okan Koç’un bu paylaşımı Twitter’da günün en çok yorum ve alıntı yapılan paylaşımlar arasına girerken Beşiktaşlı taraftarlar Okan Koç‘a destek olurken Ahmet Nur Çebi’ye ateş püskürdü.

İşte Okan Koç’a bazı destek mesajları;

  • “Okan Koç, Beşiktaş yorumcuları içerisinde en cesur olanıdır. Yine açık ve net konuşmuş. Sn. Çebi’nin Beşiktaş’a verebileceği en iyi hizmet istifa etmek olacaktır.”
  • koca camiada yüreği yeten üç beş adamdan biri olduğu için aylarca oraya buraya çıkartmamaya çalıştınız bu adamı.. şimdi gür bi sesle ve bir kez daha İSTİFA.. @AhmetNCebi
  • Cizgisi,sozu bu olmayan hic kimse Besiktas’i dusunuyor degildir kisisel menfaatini dusunuyor demektir. Bravo
5/5 (1 Review)
Paylaş.

3 yorum

  1. Geri Bildirim: Beşiktaşlı taraftarlar, Tirana maçında yönetim istifa seslerini yükseltti. - Beşiktaş Postası

  2. Geri Bildirim: Beşiktaş sahasında ligin yeni ekibi Pendikspor ile 1-1 berabere kaldı. - Beşiktaş Postası

  3. Geri Bildirim: Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat'ın Fikret Orman'a "hırsız" dediğini iddia etti - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: