BJK HaberleriSpor Haberleri

Okan Koç’tan Ahmet Nur Çebi’ye: “İstifa hizmettir”

Bir dönem Beşiktaş’a transferiyle olay yaratarak Siyah beyazlı kulübe gelen ve Sergen Yalçın’la birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç, sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi’ye istifa davetinde bulundu.

Okan Koç'un bu paylaşımı Twitter'da günün en çok yorum ve alıntı yapılan paylaşımları arasına girerken taraftarlar Okan Koç'a destek olurken Ahmet Nur Çebi'ye ateş püskürdü.

Okan Koç: Ahmet Nur Çebi istifada hizmettir

Okan Koç twitter hesabından Ahmet Nur Çebi’yi taglayarak  “İstifada hizmettir @AhmetNCebi burası Beşiktaş.Sahipsiz kalmaz istifa edin.bazı dernek Başkanları tatiliniz bitmedimi daha deve kuşu misali sözde menfaatsiz sevgi Beşiktaş’ı kim menfaati ve kişisel husumeti uğuruna destekliyorsa ben hakkımı helal etmiyorum.” dedi.

Bir dönem Beşiktaş'a transferiyle olay yaratarak Siyah beyazlı kulübe gelen ve Sergen Yalçın'la birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç, sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi'ye istifa davetinde bulundu.
Sergen Yalçın ile birlikte Chelsea zaferinin kahramalarından olan eski Beşiktaşlı futbolcu Okan Koç Chelsea karşısında galibiyeti kutluyorlar.

Okan Koç’a destek olurken Ahmet Nur Çebi’ye tepki

Okan Koç’un bu paylaşımı Twitter’da günün en çok yorum ve alıntı yapılan paylaşımlar arasına girerken Beşiktaşlı taraftarlar Okan Koç‘a destek olurken Ahmet Nur Çebi’ye ateş püskürdü.

İşte Okan Koç’a bazı destek mesajları;

NationalTurk Haber
  • “Okan Koç, Beşiktaş yorumcuları içerisinde en cesur olanıdır. Yine açık ve net konuşmuş. Sn. Çebi’nin Beşiktaş’a verebileceği en iyi hizmet istifa etmek olacaktır.”
  • koca camiada yüreği yeten üç beş adamdan biri olduğu için aylarca oraya buraya çıkartmamaya çalıştınız bu adamı.. şimdi gür bi sesle ve bir kez daha İSTİFA.. @AhmetNCebi
  • Cizgisi,sozu bu olmayan hic kimse Besiktas’i dusunuyor degildir kisisel menfaatini dusunuyor demektir. Bravo

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu