Beşiktaş İlçesinden HaberlerBJK HaberleriGündemPolitika HaberleriSpor Haberleri

No: 1903 kulübe yük oluyormuş, ondan belediyeye verilmiş!

2017’de yani Ahmet Nur Çebi’nin ikinci başkan olduğu dönemde açılan, Çebi’nin başkanlığında da Beşiktaş Belediyesi’ne devredilen No:1903 konusunda yeni açıklama geldi.

Beşiktaş Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle;

“Belediyemiz ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün yeni dönemde yaptığı görüşmeler tamamlanmış bulunmaktadır. Bu görüşmeler sonucunda, KAP açıklamasında yer verilen Mehmet Üstünkaya tesisleri (No1903) isimli alanın Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne daha büyük bir mali yük getirmesine önlem amaçlı olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve Beşiktaş Belediyemiz ile birlikte verilen ortak karar neticesinde tesis Beledimizce devralınmıştır.

Belediyemiz bundan sonra da ilçemizin ve ülkemizin gurur kaynağı olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün daha iyi günlere kavuşması için yasa ve yönetmeliklerin kendisine verdiği yetki çerçevesinde ortak masalarda tüm konuları çözüme kavuşturmak için çalışmaya devam edecektir.”

Belediye’nin açıklamasını Beşiktaş kulübü resmi Twitter hesabı da “Siyahın yanına Bembeyaz bir sayfa açıyoruz. Bembeyaz yeni bir sayfa için” notuyla retweetledi.

[adrotate banner=”103″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu