Milliyet’in haberine resmi siteden yalanlama

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş ve bazı futbolcularla ilgili yapılan iddialara resmi siteden yanıt verdi. Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in sahip olduğu bazı yayın organlarında Şenol Güneş hakkında çıkan iddialara Beşiktaş’ın resmi sitesinden yalanlama geldi.

Beşiktaş Kulübü, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in sahip olduğu bazı yayın organlarında teknik direktör Şenol Güneş hakkında çıkan iddialara resmi sitesinden yalanladı.

besiktas senol gunes hakkinda yalanlama 1

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan hakkında Yıldırım Demirören’in sahibi olduğu bazı yayın organlarından ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

Beşiktaş resmi sitesinden yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi:

Kulübümüzden Açıklama

Dün; Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımız hakkında bazı televizyon programlarında ödemeler ve sözleşmelerle ilgili yapılan yorumların gerçeği yansıtmadığı açıklamamızın ardından, bugün, gazetelerde Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan ile ilgili iddialara yer verilmiştir.

Bu iddiaların doğru olmadığını tekrar eder, taraftarlarımızın Lig ve Avrupa’daki önemli maçlarımız öncesinde basın yayın organlarında yer alan bu tür asılsız haberlere itibar etmemesini rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: