Levent sokaklarında çift kale maç

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Aralarında Yılmaz Erdoğan ve Acun Ilıcalı gibi ünlü isimlerin de bulunduğu Levent Sakinleri, trafik kargaşasına dikkat çekmek için buluştu.

Komşuluk ilişkilerini geliştirmek ve gün geçtikçe artan trafiğin olumsuz etkilerine dikkat çekmek isteyen Levent sakinleri, Sevgi Parkı’nda dün bir araya geldi.

Aralarında ünlü tiyatrocu Yılmaz Erdoğan ve televizyon programcısı Acun Ilıcalı’nın da bulunduğu Çağdaş Leventliler Derneği’ne bağlı grup, saat 12.30 – 13.00 arasında Hacı Adil Sokağı’nı trafiğe kapatıp, çift kale maç yaptı.

Nostaljik “sokak futbolu” etkinliğine Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da destek verdi.

Leventli gençler ve Beşiktaş Belediye Meclis üyeleri arasındaki müsabakayı, Beşiktaş Belediyesi 4-3 kazandı. Çağdaş Leventliler Derneği Genel Başkan Yardımcısı Zehra Eliçin, bu yıl ilk kez “sokak futbolu” etkinliği düzenlediklerini belirterek “Amacımız 400 binanın bulunduğu Levent’te komşuluk ilişkilerini canlı tutmak” dedi. Etkinliğe eşi Belçim Bilgin’le katılan Erdoğan, trafik sıkıntısını vurguladı. Ilıcalı ise “Levent’in kuruluş döneminde futbolcular sokakta yetişirdi. Bunu hatırlatmak istedik” dedi.  (Sabah)

Paylaş.

1 Yorum

  1. M Remzi Çelik on

    Çok güzel girişimler Darısı Koşuyolunun başına.M Remzi Çelik

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: