HaberSpor Haberleri

Hüseyin Göçek açıklandığında Fikret Orman ve yönetim ne yapıyordu?

huseyin gocek gs e1334659963454Galatasaraylı olduğu bilinen Hüseyin Göçek’in dün oynanan Beşiktaş Galatasaray maçında yaptığı hatalar Beşiktaş camiasını çıldırttı. Ama bu beklenen skandalın öncesinde Beşiktaş yönetimi ne yaptı?

Bu yıl ilk kez uygulanan Süper Final’in ilk haftası öncesi TFF, Beşiktaş Galatasaray maçının hakemi olarak Hüseyin Göçek’in atandığını açıkladığında özellikle sosyal medyada büyük bir tartışma başladı. Galatasaray kulübünde sporculuk yapan Hüseyin Göçek’in 12 numaralı sarı kırmızı formayla çekilmiş fotoğrafı internette paylaşım rekoru kırarken Beşiktaşlı taraftarlar atamaya tepki gösterip kaygılarını ortaya koyuyordu.

Taraftarların bu tepkilerine rağmen Fikret Orman yönetimi, Hüseyin Göçek’in fikret orman ece erken2Galatasaray formalı resminin ortaya çıkmasının ardından baskı altında kalacağı, sağlıklı maç yönetemeyeceği yönünde en ufak bir açıklama bile yapmadı. 2 sezon önce Kadıköy’de Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 1-0 yendiği, Bilica’nın çukur kazdığı maçın da hakemi olan Hüseyin Göçek’e Beşiktaş yönetimi hiçbir itirazda bulunmazken Başkan Fikret Orman’ın sabah şekeri Ece Erken’le toplantı yapması, Erken’in Beşiktaş kulübüne sanat danışmanı olması taraftarların tepkisine yol açtı.

Süper Final’den ne bekliyorsunuz?

Hüseyin Göçek konusunda Beşiktaş yönetimi hiçbir şey yapmazken Atletico Madrid hezimeti sonrası adeta sezonu bitiren futbolcuları Süper Final’e motive etmek konusunda da hiçbir adım atılmadı. Futbolcuların motivasyonunu sağlamak bir yana bir yöneticinin Twitter’da hangi futbolcular gönderilsin diye anket yapıyordu. Süper Final’e sadece günler kala bir Yönetim Kurulu Üyesi , Twitter’da “Kim gitsin, kim kalsın” diye taraftarlarla tartışıyordu. Bu duruma tepki gösteren taraftarlara Cem Bilge’nin cevabı ise Beşiktaş’ın düştüğü durumu çok güzel bir şekilde özetliyordu: “Süper Final’den ne bekliyorsunuz ki?”

Cevabı Beşiktaş Postası olarak verelim;

Şampiyon olamasak bile 2. olup Şampiyonlar Ligi gelirlerinden mahrum kalmamak istiyoruz.

[adrotate banner=”235″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu