BJKBJK HaberleriNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Hasan Arat’tan Ahmet Nur Çebi’ye: Sonuna kadar yönetiminizin arkanızda olurum!”

Beşiktaş Kulübü Tüzük Tadil Genel Kurul Toplantısında, Ahmet Nur Çebi ve Hasan Arat arasında ki gerginlik sürmeye devam etti.

BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda, 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu ile uyumlu hale getirilmesi amaçlanarak değiştirilen tüzük maddeleri, genel kurul üyelerinin oyuna sunuldu.

Zaman zaman tartışmaların yaşandığı toplantı esnasında bazı maddeler oy birliğiyle, bazı maddeler ise oy çokluğuyla kabul edildi.

Genel kurul toplantısı ilginç gelişmelere sahne oldu.

Beşiktaş Kulübü’nde, ikinci olağan yıllık Divan Kurulu Toplantısında gergin anlar yaşandı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile başkan adayı Hasan Arat tartıştı.

Hasan Arat’tan Ahmet Nur Çebi’ye: Benim hakkında söylediklerinizi geri alın, bende sonuna kadar yönetiminizin arkanızda olayım !”

Ahmet Nur Çebi’nin daha önce bir basın toplantısında kendisi ile ilgili sözlerini hatırlatan Hasan Arat, “Benim hakkımda söylediklerinizi geri alın, ben de tüm yönetim kurulunuzun sonuna kadar arkasında duracağım.” dedi.

Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat’ın Fikret Orman’a “hırsız” dediğini iddia etti

“Ahmet Nur Çebi: Benim geri alacak sözüm yok.”

Başkan Ahmet Nur Çebi ise, “Benim geri alacak ve özür dileyecek bir sözüm olmadı. Öyle bir şey yok. Sözlerimi geri almıyorum” dedi.

İkili arasındaki karşılıklı suçlamalar bir süre devam etti.

Aydoğan Cevahir: “Ya Hasan senin kimsin ya”

Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Aydoğan Cevahir de kurulda yaptığı konuşmada Arat’a sert sözlerle yüklendi. Cevahir, “Sen Beşiktaş’ta basketbol oynadın. Gelsen gelsen basketbol şubesini alırsın başka bir şey alamazsın. Ya Hasan Arat sen kimsin? 20 senedir yoksun gelmiş burada gövde gösterisi yapıyorsun boşuna başkan adayı olacağım deme imkanı yok kazanamazsın saygısızsın.” dedi.

Hasan Arat’ın Ahmet Nur Çebi’ye “Benim hakkımda söylediğiniz ‘taraftarı bağırttırıyor’ sözlerinizi geri alın  bende sonuna kadar sizin yönetiminizin arkanızda olurum” sözleri muhalif kesimler tarafından hayretle karşılandı.

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu