“Guti’yi 3-4 milyon euroya satabiliriz”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Son günlerde Beşiktaş’tan ayrılmak istediği yönünde haberler çıkan Guti Hernandes hakkında Serdal Adalı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın oynadığı son maçlarda mutsuz görüntüsüyle dikkat çeken Guti’nin sezon sonunda siyah beyazlı kulüpten ayrılmasına artık kesin gözle bakılıyor. Gaziantepspor’la oynanan Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında oyundan alınana kadar sahada hiçbir varlık gösteremeyen, yerini Fernandes’e bıraktıktan sonra da Tayfut Havutçu’nun uzattığı eli sıkmayarak büyük tepki toplayan Guti’ye Avrupa’dan teklifler olduğu iddia edildi.

Guti’nin yakın çevresine takımda mutlu olduğunu ancak tesislerden çıktıktan sonra attığı her adımın basın ordusu tarafından takip edilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği belirtiliyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ise Guti’yi bırakmak istemediklerini ancak zorla da tutmayacaklarını söyledi. Guti’nin bonservisi için 3-4 milyon euroluk teklifler olduğunu ileri süren Serdal Adalı, “Kafasında gitmek varsa kendisini zorla tutamayız. Duyumlarımıza göre de gitme eğilimindeymiş. Beşiktaş’ın menfaati neyi gerektiriyorsa onu uygularız” dedi.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Guti’ye 3-4 milyon anca Baba Demirören verir. “Bakın oğlum nasıl satış yaptı” hesabı..

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: