Galatasaray, Bursaspor, Fenerbahçe, Ankaragücü! Rakip takım taraftarlarını Beşiktaş’a kimler üye yaptı?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ta Fikret Orman yönetimi, Yıldırım Demirören için ihraç taleplerinin elinin tersiyle iterken yepyeni skandallar ortaya çıktı. Galatasaray, Fenerbahçe, Bursaspor ve Ankaragücü taraftarı oldukları sosyal medya hesaplarında apaçık olan kişiler, Beşiktaş’a kongre üyesi yapılmış.

Hatırlanacağı gibi Beşiktaş Divan Kurulu üyesi Hürser Tekinoktay’ın başta Fulya davası ve UEFA’dan sahte evrak nedeniyle men olmak üzere birçok sebeple ihracını istediği Yıldırım Demirören için Mali Genel Kurul’da da birçok üye ihraç talep etmişti. Ancak başkan Fikret Orman, Demirören’in ihracını istememiş, kongre divan kurulu da tüzüğü hiçe sayarak ihraç talebini gündeme almamıştı.

Demirören tartışması devam ederken bu sefer de rakip takım taraftarlarının Beşiktaş’a kongre üyesi yapıldığı ortaya çıktı. Siyah beyazlı kulübün kongre üyelerinin Twitter hesaplarından paylaştığı görsellere göre Türk Metal Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Sekreteri Pevrul Kavlak’ın, kendisi de dahil olmak üzere birçok sendika üyesini Beşiktaş kulübüne kongre üyesi yapmış.

En vahim iddia ise Galatasaraylı olduğu bilinen ve Bursaspor maçında yeşil beyazlı atkıyla da fotoğrafı olan Pevrul Kavlak’ın Beşiktaşlı olmayan birçok sendika üyesini Fikret Orman’a destek amacıyla kulübe üye yaptığı yönünde.

Görseller Twitter’da birçok kez retweet edilirken yani gündem olmuşken siyah beyazlı kulüpten ve başkan Fikret Orman’dan hiçbir açıklama yapılmaması dikkat çekiyor.

Söz konusu kişilerin kulüpten ihracı için dilekçe hazırlayan kongre üyeleri şimdi soruyor;

Bu şahısları Beşiktaş’a kim üye yapmıştır?

Bu kişilerin referansları kimlerdir?

Üyelik kartlarında hangi başkanın imzası var?

İşte sözde Beşiktaş kongre üyelerinin “Renkli” fotoğrafları;

besiktas bursasporlu uye

besiktas galatasarayli uye

besiktas galatasarayli uye 2

besiktas ankaraguclu uye

besiktas galatasarayli uye 3

Bu paylaşımların ardından akıllara, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden alınan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da geldi;

hazinedar fenerbahce

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: