Spor Haberleri

Emre Kocadağ’dan ilginç açıklama : “Artık bahane üreterek de götürmek mümkün değil”

Lig 32. haftasında Kasımpaşa’ya 1-0 kaybedilen ve şampiyonluk yarışında önemli bir kayıp yaşandığı maçtan sonra Asbaşkan Emre Kocadağ basın mensuplarına ilginç açıklamalarda bulundu.

Halil Umut Meler’in üst üste ikinci kez Beşiktaş maçına atanmasına değinen Kocadağ, “Üçüncü hafta da atamak istiyorlarsa yapsınlar.” dedi.

İşte Emre Kocadağ’ın açıklamaları:

“Hafta içinde kulüp olarak bir açıklama yaptık. Bugün de maç oynandı. Hakem tartışıldı ve baktığımız zaman bir hata var mı? Var. Bir hata, iki hata, on hata fark etmiyor. Bugün puanımızı ya da puanlarımızı alan bir hata olabiliyor. Bu bir riskti. Sonucunu da böyle gördük. MHK bunu yaptı ve konuşacağız. Bu hafta çok konuşulacak.”

“Halil Umut Meler’i yine versinler”

“Bu hakemle alakalı gereksiz bir stres oluşturuldu. Keşke gözünün önündeki ikinci sarı kartı verseydi belki burada puan alabilirdik. Madem iki hafta üst üste atadı. Üçüncü hafta da atamak istiyorlarsa yapsınlar. Varsa öyle bir niyetleri, hodri meydan. Ben öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Ama iki kere de atanmıyordu yaptılar. Bu artık Beşiktaş’a karşı bir savaş açmak istiyorlarsa bunu yapacaklardır.”

“Bahane üreterek götürmek mümkün değil”

“Önemli olan bizim bu engelleri aşarak şampiyonluğa ulaşmamız. Türk futbolunun içinde namuslu, şerefli insanlar olduğuna inanıyorum. Beşiktaş iyi futbol oynayarak buraya geldi. Bugün bir kaza oldu. Artık bahane üreterek de götürmek mümkün değil. Biz her maçı kazanarak şampiyon olacağız. Bundan sonra hakemi üçüncü kez de atasa olur, dördüncü kez atasalar da olur.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu