Beşiktaş’ta şimdi de Adriano krizi… Kadro dışı!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Tolgay ve Pepe’den sonra Beşiktaş’ta şimdi de Adriano krizi yaşanıyor. Şenol Güneş tarafından açıklanan Ankaragücü maçının 18 kişilik kadrosunda alınmayan Adriano herkesi şaşırttı.

Bu sezon Süper Lig’e istediği gibi başlayamayan ve ekonomik konularda da zor günler yaşayan Beşiktaş’ta yeni kriz ortaya çıktı. Ağrılarını bahane eden Adriano, Şenol Güneş’in tepkisini çekti ve Ankaragücü maçı kadrosundan çıkarılarak İstanbul’da bırakıldı.

Hafta boyunca takımla birlikte çalışan Adriano’nun idman sonrası birden ağrılarından şikayetçi olduğunu söylemesi krize neden oldu.

Tolgay ve Pepe’nin ardından

Siyah beyazlılarda Sivasspor karşılaşması öncesi de Tolgay Arslan krizi yaşanmıştı. Alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF’ye başvuran ve euro üzerinden olan sözleşmesinin TL’ye çevrilmesini kabul etmeyen Tolgay Arslan, ligin önemi karşılaşması olar Başakşehir maçının devre arasında yemek yiyince yönetimin sabrını taşırmış ve süresiz kadro dışı bırakıldığı açıklanmıştı.

Bu olay daha tazeyken bu kez Pepe’nin sezon başında yine geciken maaşı için TFF’ye başvuruda bulunduğu ve parasını aldığı belirlenmişti.

Tolgay ve Pepe’nin ardından bir kriz de şimdi Brezilyalı sol bek Adriano çıkardı. Beşiktaş’ta Ankaragücü maçının kadrosu dün öğle saatlerinde resmi siteden açıklanırken Brezilyalı’nın 18 kişilik listede olmaması herkesi şaşırttı.

Takımla birlikte çalışan ve oldukça formda gözüken Adriano’nun yapılan idmanın birden bire ağrılarından şikayetçi olduğu bildirildi.

Yönetim Adriano hakkında karar verecek

Adriano’nun Ankaragücü ile Kayseri’de yapılacak maç yolculuğu öncesi sakat olduğunu belirtmesi, teknik direktör Şenol Güneş’i şoke etti. Teknik direktör Şenol Güneş’in tepkisini çeken Adriano’nun kadroya alınmayıp, İstanbul’da bırakıldığı iddia edildi.

Ankaragücü maçından sonra Adriano’nun durumuyla ilgili bir karar verecek olan yönetimin, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan tecrübeli oyuncuyu kadro dışı bırakabileceği gündeme geldi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: