Beşiktaş kurullarında büyük heyecan!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’taki tarihi kongre öncesi aynı kongrede belirlenecek Divan Kurulu’nda Yıldırım Demirören’i terletecek genç ve dinamik isimler ortak mütabakat ile destekleniyor.

Özellikle 11 sıra numaralı Berkan Gocay, 30 numaralı Ertuğrul Gürkan, 46 numaralı Tunga Fişekçioğlu, 64 numaralı Altay Altın, 69 numaralı Ejder Karayılanoğlu, 83 numaralı Emre Göllü, 98 Gökben Çuhadar, Biga Beşiktaşlılar Derneği Bşk. 102 numaralı Ersin Baykal, 109 numaralı Levent Kulu desteklenen dinamik kesimi oluştururken 71 numaralı Olimpiyat Disiplin Kurulu Üyesi Av. Tekin Bilge bir diğer ağır top olarak gösterildi.

Tekin Bilge Fulya Projesindeki sert tutumuyla her kesimden büyük takdir toplamıştı.

Divan Kurulu listesinde 10 kişiyi işaretlemek esas olmaktadır.

BJK Denetleme Kurulu’nda

8 numaralı Berk Hacıgüzeller ve 9 numaralı Gürol Bağcı muhalafetin umudu!

Özelikle önceki mali ve genel kurullarda Futbol A.Ş ile ilgili çıkşı ile hem takdirleri toplayan hem de haklılığını aylar sonra bilançoların açıklanmasıyla ispat eden Berk Hacıgüzeller ile Del Bosque davasında Beşiktaş Yönetiminin hatalarını ifade ederek tazminat miktarının büyük boyutlara ulaşacağını aylar önce genel kurulda iddia ederek bir başka haklı çıkan kişi olan Gürol Bağcı’nın daha etkin ve uyarıcı kimlikleriyle denetleme kurularına seçilmesi için muhalif olan üyelerin mütabık kaldığı ve 4 ile 5. sıradaki adayların üzerini çizerek 8 ve 9 numaralı Berk Hacıgüzeller ve Gürol Bağcı’nın Feyyaz Tuncel, Oguz Kemal Bulut, Prof.Dr. Suat Oktar ile birlikte asil üye olmaları bekleniyor.

BJK Sicil Kurulu

Özellikle Beşiktaş Kongre üye yapısı içinde bir çok tartışmalı ismin bulunması hatta birçok sahte üyenin varlığı uzun yıllardır iddia ediliyor.

Sicil ve Disiplin kurulu olarak bu sahte üyelere aracı olanlara karşı büyük mücadele vermesi beklenen Sicil kurulunda 3 numaralı Sevil Devir, 7 numaralı Ozcan Kesim, 9 numaralı Talip Çolak, 10 numaralı İsmet Aydınlıoğlu, 15 numaralı Numan Erer’İn,

Disiplin Kurulunda ise 2 numaralı Turgut Tümer, 10 numaralı Özgür Mert Balcı ve 12 numaralı Yunus Okan Aydınlıoğlu’nun büyük destek alacağı kongre öncesi sızan bilgiler arasında.

Müze Kurulunda ise 5 Vala Somalı’nın kurulda yer alamsının kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: