Alen Markaryan yazdı: Bence yılın çıkışı

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Beşiktaş tribün lideri ve Akşam gazetesi yazarı Alen Markaryan bugünkü yazısında hafta sonu yapılan kongrede yaşananları kaleme aldı.

Alen Markaryan’ın “306+101= 1403” başlıklı yazısı;

İki gündür Akatlar’daydık. Yok! Yok! Basket maçı için değil. Kongre vardı. Ondan. Hem başkanlık seçimi için oy atılacaktı, Hem de yürütme kurulları için. Disiplin, denetleme, sicil. Hepsinde birbirinden değerli arkadaşlar görev almak için yarıştı. İlk gün ibra mevzusu orta yerdeydi. Yani kulüp mali ve idari açıdan doğru yönetiliyor muydu, O oylanacaktı. İbra oylamasından evvel yapılan Bir gündem ve önerge oylamasında en garip, en komik ve en düşünülesi olan gelişme 1403 kişinin kapıdan giriş yaptığı salonda Herkes el kaldırmışken Kabul edenlerin 306, etmeyenlerin 101 olarak sayılmasıydı!!! Bence yılın fıkrası olabilir.

Sosyal medyada aylardır resmediliyor. Beşiktaşlı olmayan, Gittikleri maçlarda ve bulundukları ortamlarda Sempatizanı oldukları takımların formaları ve atkılarıyla poz veren Beşiktaş kongre üyelerinin halleri. Haliyle istemiyoruz. Beşiktaşlı olmayan insanların, Beşiktaş’ın geleceğine karar verme yetkisine sahip olmalarını. Ve asla bu arkadaşlara kızmıyoruz. Esas ve önemli olan Onları kimin kulübe üye yapmış olduğudur. Bütün kızgınlığımız onlaradır. E yine haliyle, Sosyal medyadaki fotolardan yola çıkarak Sayın Hürser Tekinoktay da konuşmasında bu mevzuya dem vurup da Bu vatandaşların kongre salonunda oldukları tespit edilince, “Beşiktaşlı” kongre üyeleri tarafından dışarı çıkmaları istendi. Işıklar kapatıldı bir an. Gök gürültüsü fi lan! Neye yorsak bilemedim!!! Neticede çıktılar. Bence yılın çıkışı olabilir.

Bence yılın başka bir çıkışı Hürser Hoca tarafından yapıldı. Çok kısa zamanda ve eşit olmayan koşullarda hazırlanılmasına rağmen Geçerli sayılan 4 bin 400 oyun bin 617’sini aldı. 3 sandıkta geçti. İyi ve canlı bir ekip kurmuş Hürser Hoca. Alkış ve tebrik.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz