Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriSpor Haberleri

Ahmet Nur Çebi’nin Hasan Arat’ı ima etmesi tepki aldı “Spor Bakanlığına Kükreyin Paçavralar”

Deprem felaketi sonrasında Türk halkı birlik ve beraberlik mesajlar vermek için açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Vodafone Park’ta düzenlediği basın toplantısının tepkileri devam ediyor.

Toplantıda yaptığı konuşmada Kayserispor’a kullandığı “Kayserispor yöneticileri gevezelik etmesin”
sözlerden ötürü Ahmet Nur Çebi’ye Kayserispor cephesinden büyük tepki gelmişti.

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak

Kayserispor Kulübü, yazılı bir açıklama yaparak Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Onur Bulut transferi ile ilgili olarak, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin,  Onur Bulut’un transferi konusunda, Kayserispor’un TFF Hukuk Kurullarına yapmış olduğu müracaattan haberi olmadığını ya da bu konuda kendisinin bilgilendirilmediğini işaret ederek Ahmet Nur Çebi’ye kabadayı benzetmesi yapmıştı.

Ahmet Nur Çebi Beşiktaş cephesinden de büyük tepki aldı

Ahmet Nur Çebi’nin basın toplantısında yaptığı açıklamaların bir bölümünde Hasan Arat’ ima ederek “8 ay önce burada seçim varken gelmeyenlerin, ne olduysa 3-4 aydır tribünlerde, orada burada, şoförleriyle taraftarı bir şekilde kandırarak haksız yere yaptığı tezahüratlar Beşiktaş’a zarar vermekten öteye gitmez.

Beşiktaş’a zarar verenin adı Beşiktaşlı olamaz. Herkes kendine çekidüzen versin. Beşiktaş’ı yıpratıyorsanız Beşiktaşlı değilsin. Beşiktaşlılar, doğrusunu bilecektir.” sözlerine ilk tepkiler gazeteci Nilay Yılmaz’dan geldi.

Nilay Yılmaz:  Hür iradem ile Hasan Arat’ı destekliyorum

Nilay Yılmaz: Mayıs 19’da aday olamayıp Ekim 19’da aday olan ANÇ, aylar önce adaylığını açıklamış Hasan Arat’ı eleştirecek son kişidir. Bir kendilerini akıllı, bizi de kandırılacak kongre üyesi gören ANÇ’ye sözüm şudur ki: Hür irademle Sayın Arat’ı destekliyorum ve yineliyorum “YÖNETİM İSTİFA” diyerek sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Fikret Orman döneminde ihracıyla gündeme gelen kongre üyesi Ozan Biber ise; Beşiktaşsporlular ile Beşiktaşlılar arasındaki farkı bilmeyen Beşiktaşsporlular, Beşiktaşlılara istikamet veremezler ” dedi

Yiğit Kalafatoğlu: Sesiniz anca Sezgin Gülnar Abi’ye, Hasan Arat’a çıkar. Yiyorsa gidin de TFF’ye, MHK’ye, Spor bakanlığına kükreyin paçavralar.”

Yiğit Kalafaoğlu ise  “Biz şoför olmaktan, tribüne nefer olmaktan onur duyarız. Başka bir titr istemeyiz. Sizse iktidarın eteğinde uşak olmaktan, dalkavukluktan haysiyet devşirirsiniz. Sesiniz anca Sezgin Abi’ye, Hasan Arat’a çıkar. Yiyorsa gidin de TFF’ye, MHK’ye, Spor bakanlığına kükreyin paçavralar.” diye bir paylaşımda bulundu.

https://twitter.com/yicit/status/1634226590522408961?s=20

Sesiniz anca Sezgin Gülnar Abi’ye, Hasan Arat’a çıkar. Yiyorsa gidin de TFF’ye, MHK’ye, Spor bakanlığına kükreyin paçavralar."

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak
SELANİK KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Güvenç Küçük: Hasan Arat bizi kandırmıyor

Güven Küçük: Beşiktaş taraftarının muhakeme yeteneği yok.  Hasan Arat bizi kandırıyor bizi öyle mi? Ordan bakınca gerizekalı gibi mi gözüküyoruz? dedi.

Ahmet Nur Çebi: “Yazıp çiziyorlarsa da troll olmayı bırakacaklar, gerçek isimlerle yazacaklar.”

Ahmet Nur Çebi’nin “Bir şikayetiniz varsa sosyal medyadan klavye ile hakaret etmeyi, saygısızlık yapmayı bırakalım. Beşiktaş menfaati için benimle konuşmak isteyenler varsa, her cuma günü saat 3 ile 5 arasını onlara ayırıyorum. Kapının önünde oturacağım. Yeter ki gelip beni çağırsınlar.

Kendilerini orada dinlemek istiyorum ama yazmayı çizmeyi bırakacaklar. Yazıp çiziyorlarsa da troll olmayı bırakacaklar, gerçek isimlerle yazacaklar. Beşiktaş başkanına yalan dolan iftirayla muhalefet yapılmaz” sözlerine cevap olarak bir Beşiktaş taraftarı ise konuşarak batıyorsunuz dedi.

Serkan Kılıç “Sayın Ahmet Nur Çebi her geçen gün konuşarak batıyorsunuz.”

Bir Beşiktaş taraftarı olan Serkan Kılıç ise; “Sayın Ahmet Nur Çebi her geçen gün konuşarak batıyorsunuz ilk seçildiğiniz gün gibi arkanızda destek yok artık trol diyerek saldırı olduğunu söyledin sen başarılı olursan 10bin trol olsun yinede tribün bağırına basar karşında çocuk yok..” dedi

https://twitter.com/sertankilicc/status/1634505426166329345?s=20

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin basın toplantısından bazı bölümler

Ahmet Nur Çebi: “Birileri o dönemde bu numarayı yapmış.”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu