Suada’da taciz skandalı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Kuruçeşme’de ‘Galatasaray Adası’ olarak bilinen Suada’da barmenlik yapan M.A., bir işadamının 11 yaşındaki kızına ‘basit cinsel istismar’da bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Habertürk’ün haberine göre S.K. adlı küçük kız, arkadaşının doğum günü partisi için 7 Haziran günü öğle saatlerinde annesiyle birlikte Suada’ya gitti. İddiaya göre alkollü barmen M.A., doğum günü partisinde eğlenen S.K. ve arkadaşlarını bar bölümüne davet etti. “Korkmayın, ben buranın barmeniyim” diyen M.A., burada kızları oturttuğu döner bar taburelerini çevirmeye başladı.

M.A., arkadaşlarının su içmek için dışarı çıkmasını fırsat bilerek barda yalnız kalan S.K’yı elle taciz edip öptü. Küçük kız tepki gösterince MA, “Korkma sen daha 35 yaşına gelene kadar neler göreceksin” dedi. Bunun üzerine barmenin yanından koşarak ayrılan S.K., ağlayarak olanları annesine anlattı. Kızın annesi durumu polise bildirerek MA.’dan şikayetçi oldu. Beşiktaş Asayiş Büro ekipleri M.A.’yı gözaltına aldı.

Yaklaşık bir aydır Suada’da barmenlik yapan MA. ifadesinde çocukları eğlendirmek için taburelerini döndürdüğünü belirterek taciz iddialarını kabul etmedi.

Küçük kız ise psikolog eşliğinde verdiği ifadede, barmenin kendisine elle tacizde bulunduğunu ve zorla öptüğünü söyledi. Poliste işlemleri tamamlanan M.A., İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Savcılık tarafından “basit cinsel istismar” suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen M.A. tutuklandı.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: