HaberSpor Haberleri

“Beşiktaş’a çok hizmetim var, başkan adayı oldum!”

Fikret OrmanBeşiktaş’ta son günlerin tartışılan ismi Fikret Orman, Radyospor’da katıldığı programda enteresan açıklamalar yaptı.

Orman, “Neden aday olmadınız?” şeklindeki soruya “Murat Aksu arkadaşımız epey önce bu işe soyundu ve adaylığını açıkladı. Onun haricinde bunu ben çok düşünmüyordum zaten. Daha sonra da ‘Aday olursan oyları bölersin’ lafları beni çok üzdü. Sadece Yıldırım Demirören ve Murat Aksu’nun aday olması yönünde kamuoyu oluştu. Zaten niyetim de olmadığı için başkan adaylığından vazgeçtim” yanıtını verdi.

Hem Yıldırım Demirören’in hem de Murat Aksu’nun kendisine yöneticilik teklif ettiğini iddia eden Fikret Orman, “Ben her seferinde açıkladım. Çok hizmetim var. Ben Beşiktaş’ta başkan adaylığı yaptım. Yönetici olmam mümkün değil” diyerek enteresan bir açıklamaya imza attı.

VALİLER, EMNİYET MÜDÜRLERİ 2004’TE GÖREVDEYDİ

Fikret Orman’ın en çarpıcı açıklaması ise Yıldırım Demirören’in “Seçime siyaset karıştı” iddiasına yönelik oldu.

2004’te kaybettiği seçimlerden önce siyasetin seçime karıştığını ileri süren Fikret Orman, “Benim Beşiktaş Başkan Adayı olduğum, Yıldırım Demirören ve Murat Aksu’nun rakibim olduğu dönemde devlet büyükleri, bürokratlar, kaymakamlar, valiler, emniyet müdürleri bu işin içerisine girmişlerdi. Bugün böyle bir fotoğraf varsa o gün de vardı” diye konuştu.

[adrotate group=”15″] [adrotate group=”66″]

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

2 Yorum

  1. Fikret Orman,
    Ben de apartmanda yöneticilik yaptım, şimdi diyolar ki gel başbakan ol, ben de diyorum ki ben apartman yöneticiliği yapmış adamım, bundan sonra ancak cumhurbaşkanı olurum.
    Anladın mı abi.
    Abim benim.

  2. hala bu adama destek çıkanları gördükçe.türkiye’nin en zengin insanı olduğunu düşündüğüm kişi.
    o kadar dağıtmaya nasıl bitmez o para kardeşim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu