HaberSpor Haberleri

Fikret Orman: Beşiktaş taraftarı yalan rüzgarı estiriyor

Fikret OrmanGeçtiğimiz gün Mustafa Denizli’yi överken Samet Aybaba’nın başarısız olduğunu ima eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bugün de Aybaba’ya sahip çıkarak Beşiktaş taraftarını yalan rüzgarı estirmekle suçladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde katıldığı panelde öğrencilerin sorularını yanıtlayan Fikret Orman Samet Aybaba’ya övgüler yağdırdı! Göreve çok zor bir süreçte geldiklerini ve bunu bilerek göreve başladıklarını vurgulayan Fikret Orman, “Çok zor bir sürecin içerisine geldik. Samet hoca da aynı süreçte geldi. Samet Aybaba adam gibi adamdır.  Antalya maçından önce Beşiktaş taraftarını çok yadırgadım. Samet hocaya verilen tepki çok yersizdi. Bugün Beşiktaş üçüncü ise bunun altında Samet hocanın önemli bir katkısı vardır. Hocamızla geldiğimiz noktayı gayet başarılı buluyorum. Bu sene şampiyon da olmamız lazımdı. Ama geldiğimiz yer de başarılı” diye konuştu.

Beşiktaş taraftarı yalan rüzgarı estiriyor

Fikret Orman, Beşiktaşlı taraftarların Samet Aybaba’ya haksızlık yaptığını iddia ederek “Samet hoca Beşiktaş’a uzun süre hizmet yapmış bir isim. Taraftar Samet hocaya karşı bir yalan rüzgarı estiriyor ama biz hocamıza sahip çıkıyoruz. Bizim hocamıza kimsenin tepki vermesi haddine değildir. Samet hocanın sözleşmesi uzun sürelidir. Futbolda uzun süreli planlar yaparız ama futbol skora başarı odaklı bir oyun. Bu sürece katkıda bulunduğumuz sürece istikrarlı bir şekilde devam ederiz” ifadelerini kullandı.

[adrotate banner=”281″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu