Etiler Cinayeti

Gündem munevver konteyner
Münevver Karabulut Etiler’de anıldı

3 Mart’ta öldürülen ve katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun hala bulunamadığı Münevver Karabulut, cinayetin 170. gününde cesedinin bulunduğu konteynerın önünde anıldı.

Gündem Beşiktaş Postası günlük Beşiktaş Haberleri
Cem Garipoğlu hayranı kız ortalığı karıştırdı

Korkunç bir cinayete kurban giden Münevver Karabulut’la ilgili yazılı ve görsel basında yayımlanan haberleri yakından takip edip, katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu’na hayran olan liseli bir genç kız, internette ‘Cem taklidi’ yapınca emniyet güçleri tarafından geniş çaplı bir operasyon yapılmasına neden oldu.

Gündem cem garipoglu6134
Cem’in laptopundan çıkan ilginç diyaloglar

Etiler’de bir çöp konteynerinde başı gövdesinden ayrı şekilde cesedi bulunan 17 yaşındaki Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun, savcılığın “satanizm şüphesinin araştırılması amacıyla” İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden ikinci kez inceleme talep ettiği laptop’undaki veriler ilginç detaylar içeriyor.

Gündem cem garipoglu6131
Vali Muammer Güler: Tek zanlı Cem Garipoğlu

İstanbul Valisi Muammer Güler, Münevver Karabulut’un firari katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun kayıp olduğu iddia edilen kamera kayıtlarının ellerinde olduğunu belirterek, “Görüntülere göre şu anda tek zanlı Cem Garipoğlu” dedi.

Gündem etilercinayet600
Cinayet gecesi yaşananlar

Münevver karabulut cinayetinde bugün doksan dördüncü gün.. Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu tam 94 gündür bulunamadı.. O korkunç cinayetin ayrıntılarını Kanal D Muhabiri Ekrem Açıkel, özel haberiyle ortaya koydu..

1 2 3 4