Beşiktaş ‘lı futbolcular önce antrenman yaptı sonra topluca yemek yedi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş, Kayserispor maçının hazırlıklarını sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Karakartal idmanın ardından Mabeyin Restaurant ’ta topluca yemek yedi.

İlk yarım saati basına açık yapılan antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Çalışmaya tedavisine devam edilen Onur Bayramoğlu katılmadı. İbrahim Toraman ‘ın takımdan ayrı çalıştığı antrenmanda, İsmail Köybaşı ise takımla birlikte idman yaptı.

Teknik direktör Tayfur Havutçu yönetiminde yapılan antrenman takım halinde koşularla başladı. Koşular sonrasında 5’e 2 pas çalışması ve üç takım halinde değişmeli pas çalışması yapan Karakartal, tam sahada yapılan taktik çalışmaların yer aldığı maç ile idmanı tamamladı.

Karakartal hazırlıklarını yarın (18 Mart) saat 18.00’de basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak ve kampa girecek.

Beşiktaş ‘lı futbolcular yemekte buluştu

Karakartal, sabah yaptığı antrenmanın ardından Mabeyin Restaurant ’ta bir yemek yedi. Asbaşkan ve Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ’nun da yer aldığı yemeğe teknik direktör Tayfur Havutçu, yardımcı antrenörler ile bütün oyuncular katıldı.

Birlik ve beraberlik adına düzenlenen yemekte Karakartal ‘a Gaziantep mutfağına ait yemekler sunuldu.

[nggallery id=33]
0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: