Çebi Yine Onana’yı Savundu! “Herkesin kadrosuna katmak için uğraştığı bir oyuncuydu”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Onana transferi konusunda yine aynı telden çaldı ve Jean Onana için “Herkesin kadrosuna katmak için uğraştığı bir oyuncuydu” dedi.

Beşiktaş’ın kripto para piyasasına girişiyle ilgili düzenlenen basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi Jean Onana transferi konusunda şunları söyledi:

“Lig uzun bir maraton ve her takım rakiplerini yenebilecek potansiyele sahip. Oyuncularla olan ilişkileri teknik direktör yönetir. Onana’nın performansı ile ilgili konuları hocamıza sorabilirsiniz.

Ben Jean Onana’nın iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. İyi bir transfer yaptığımızın farkındayım. Herkesin kadrosuna katmak için uğraştığı bir oyuncuydu. Oyuncu bizi tercih etti.

Ben, Şenol Güneş hocamıza güveniyorum. Takımın menfaati için performansı iyi olan oyuncuları sahaya sürmek istemesi gayet normal bir hareket.

Onana ile ilgili yanlış oyuncuyu transfer ettiğimizi dillendiren, böyle bir şeyi ortaya atan kişi, önceden Beşiktaş başkanlığına aday olmuş bir isim. Kendisi uzun zamandır ortalarda yoktu. Yeni yeni görünmeye başladı. Ekonomisi doğru yönetilen bir takımı yönetmek istemesi normal ve anlaşılabilir bir tutum.”

“Çakma Onana” Tartışması

Beşiktaş’ta ilginç gelişmeler: Gedson Fernandes ve Onana kadroda yok

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

2 yorum

  1. Geri Bildirim: "Mağlubiyet Değil Hezimet" - Beşiktaş Postası

  2. Geri Bildirim: Onana Transferi: Burak Yılmaz ve Yönetim Bu Sorulara Yanıt Verecek mi? - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d