Spor Haberleri

Beşiktaş’ta ilginç gelişmeler: Gedson Fernandes ve Onana kadroda yok

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçının kadrosunda yer almayan Gedson Fernandes’le ilgili, “Gedson’un hafif bir sakatlığı var. Sahaya çıkacak 11’in en iyisini yapacağını düşünüyoruz. Her oyuncumuz en iyisini yapacak.” dedi.

Süper Lig’in 6. haftasında Beşiktaş, Kayserispor’u ağırlayacak.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

Maç programıyla ilgili konuşan Şenol Güneş, “Süreyle ilgili yapacak bir şey yok. Federasyonun ve yayıncı kuruluşun programına uymaya çalışıyoruz. Bize söylendiğine göre deplasmandan gelen takımlar pazartesi günü oynuyorlar, biz pazar günü oynuyoruz. Ülkemizde oynayan takımların maçları geç, biz daha erken oynuyoruz. Önemli olan, alınan kararların nasıl aldığını bilelim. Sadece öğrenmek istiyorum.” dedi.

Ceyhun Kazancı’dan ilginç açıklama: Burak Yılmaz Jean Onana’ya referans olmadı !

Şenol Güneş: Gedson’un sakatlığını bende sizden öğrendim !

Şenol Güneş, Gedson Fernandes’le ilgiliyse, “Gedson’un hafif bir sakatlığı var. Gedson’un sakatlığını sizden öğrendim. Doktor bana böyle detaylı açıklama yapmadı. Doktoru suçlamıyorum, o söylemez. Sahaya çıkacak 11’in en iyisini yapacağını düşünüyoruz. Her oyuncumuz en iyisini yapacak.” ifadelerini kullandı.

Jean Onana’da kadroya alınmadı

Öte yandan son günlerin çok tartışılan ismi Jean Onana’da kadroya alınmadı.

Kadroya alınmayan Jean Onana’nın, eski takımı Lens’in maçını izlemesi ve maç fotoğrafını sosyal medyadan paylaşması taraftarın büyük tepkisini çekti.

NationalTurk Haber

Kadroda olmayan Jean Onana'nın, eski takımı Lens'in maçını izlemesi ve maç fotoğrafını sosyal medyadan paylaşması taraftarın büyük tepkisini çekti.

Beşiktaş’ta Onana krizi, Şenol Güneş’ten Veto

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu