Ahmet Nur Çebi İstifa İddialarını Yanıtladı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi istifa sorusunu yanıtladı. Çebi “Sonuna kadar buradayım. İşimin başındayım” dedi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, üzerinde oluşturulduğunu iddia ettiği baskılara karşı açıklama yapmak için basın toplantısı düzenlediğini belirterek “Şov yapmadan meseleleri çözmeye çalışıyorum. İşimin başındayım. İşimle uğraşmak zorundayım. Takipçi sayısını artırmak için benim buradan gideceğimi söylüyorlar. Beşiktaş’a zarar vermeyin. Ben en yüksek oyla ve en zor dönemde seçilmiş bir başkanım” ifadelerini kullandı.

4 kez covide yakalandığında herkesin evinde oturduğunu da ileri süren Çebi şunları söyledi:

“İşimin başındayım. Kimseye pabuç bırakmayacağım. Arkadaşlarımı bezdirmek için uğraşanlar var. Hepinize cevap vereceğim. Bana değil biraz makama saygı bekliyorum. Bizim bir tarzımız var.

Sosyal medya çıktı mertlik bozuldu. Otomatik bir düzen var. Sonuna kadar buradayım. Beşiktaş’ın kongresi ‘İşin bitti’ diyene kadar gitmeyeceğim. Taraftarla aramda hiçbir sorunum yok.

Bilet fiyatlarımız rakiplerimizin altında. Ama yayın gelirinin düştüğü bu süreçte birileri nasıl bu transferleri yapıyor, bilemiyorum. Ben Beşiktaş’ı milletin yıldız transfer beklentisi için ateşe atmam.

“Son gülen iyi güler”

Bir futbolcunun 2 ay maaşını ödemeyince çekip gitmeye ve yargıya taşıma hakkı var. UEFA ile taahhütname imzaladık. Gelir ve giderleri dengelemek zorundayız. Biraz sabırlı olun, son gülen iyi güler.

TFF’ye mektup gönderdik. Hata olduğunu kabul ettiler. Hataysa maçın tekrar edilmesini istiyoruz. Başarısız olunca hakkımız varsa başarıda da hakkımız var. Arayanlar ‘Aman başkan Seba’ya yaptılar bu hale geldik’ yapma diyorlar. Beşiktaşlı duruşumdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim.

Talisca ve Ramos Transferleri

Talisca istenir ama kulübüne başvuru yaptık cevap ‘Hayır’. Ramos için uğraştık. Yıllık 25 milyondan 2 yılda vergilerle beraber 50 milyon euro gibi bir rakam istedi.

TFF, bizimle uğraşana kadar, yayın gelirini arttırsın. Marka değeri düşüyorsa, sizin de payınız var. Mevcut hakemlerle, bir önceki hakemlerle kavga ettiysem, hala göreve devam ediyorlarsa; yeni gelenleri de berbat ediyorsunuz!

Bunları neden sıfırlayamıyorsunuz? Eski 10 tane zaten benimle sorunlu, ‘Gitsinler’ demişim. 10 yeni hakemin beyinlerini kim bilir nasıl yıkıyorlar. Oradan Beşiktaş’a hainlik geliyorsa, hesabını soracağım.

Halil’in babası ‘Oğlum Beşiktaş’ta oynamak istiyor’ diye Şenol hocayı arıyor. Hocada beni arıyor. Sonra babası ‘Galatasaray fazla para veriyor’ diyor. Şenol hoca ‘Bu kafada adamı bırak gitsin’ dedi.”

Okan Koç’tan Ahmet Nur Çebi’ye: “İstifa hizmettir”
Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’ye tepkiler başladı: “Yeter artık Ahmet, Beşiktaş’ı terket.”

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

5/5 (1 Review)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: