BJK HaberleriSpor Haberleri

Ahmet Nur Çebi Avcılar Beşiktaşlılar Derneğinde konuştu

Avcılar Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Selçuk Aydoğan’ın organize ettiği geceye katılan Ahmet Nur Çebi, organizasyon öncesi basın mensuplarına açıklama yaptı.

Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamada, “Transfer, imzalar atılmadan bir yöneticinin, başkanın cevap verebileceği bir konu değil. Bu tür şeyler kulübe, futbolcuya, Beşiktaş’a zarar veriyor.

İmzalar atıldığı gün deklare ediliyor. Bunun dışında yöneticilerimiz de biz de bilgi veremeyiz. Transfer müjdeleri tabii ki olacak ama ben ne isim veririm ne tarih veririm. Bir şey söyleyemem.” diye konuştu.

Şampiyonluk gecesinde kürsüde de konuşan Ahmet Nur Çebi, kendilerine yapılan eleştirilerle ilgili şunları kaydetti:

“Bu sene şampiyon olduk. Temennimiz seneye de olmak. Bu değerli camiaya hizmet etmek bizim için şereftir. Abuk sabuk şekilde eleştirildiğimiz yerler oluyor. Bu eleştirilerin kimler tarafından yapıldığını şahsen biliyorum. Eski yönetimin mevcut yönetimi eleştirdiği böyle bir başka dönem olmadı.

Seçimden sonra herkes yönetimin etrafında toplanırdı. Yüzde 10’luk bir kısım trol hesaplarla bize zarar vermeye çalışırken Beşiktaş’a zarar veriyor. Beşiktaş’ı mali anlamda yürür hale getirdik. Herkes ‘bu takım küme düşer’ derken ben ‘şampiyon olacağız’ diyenlerdenim. Bir şeye inanmazsanız onu yapma şansınız olmaz.”

Avcılar Beşiktaşlılar Derneği’nin organize ettiği geceye Beşiktaş Emre Kocadağ, Bilgihan Cenk Sürmen, Ali Bayrak, Murat Kılıç, Umut Şenol, Fırat Fidan, Elçin Kılıç, Hakan Daltaban ile Avcılar Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği üyeleri katıldı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu:  Sevgili Emre Kocadağ parayı aldığını inkar ettin anladık. Sana ek done veriyorum. Hodri meydan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu