Beşiktaş'ı takip et !
Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Liginden 8 aylık zararı 30 milyon TL
12 Aralık, 2015 | 15:51

besiktasin-uefa-avrupa-ligi-geliri-zarari-club-brugge-sporgin-lizbon-lisbon-para-yayin-geliri-tribün-geliri-kazanc-zarar

Sporting Lizbon’a trajik bir şekilde elenen siyah beyazlı ekibin son 8 aylık dönemde gelir kaybının ne kadar olduğu gündeme oturdu.

Sporting Lizbon’a yenilerek,trajik bir şekilde Avrupa kupalarına veda eden temsilcimiz,son dönemde tartışılagelen gelir kalemleriyle gündemde.

Yüksek borçun konuşulageldiği bugünlerde kara kartalın Club Brügge ve Sporting Lizbon’a elenmesiyle beraber kalecisinin yaptığı hatalar konuşuluyor.

Tolga Zengin’e çıkarılan faturada takım oyunu ve taktik olarak iyi bir dizilimle sahaya çıkan Beşiktaş’ın zararı ise bir hayli kabarık.

8 aylık bilanço 9 milyon € / 30 Milyon TL

İlk olarak Club Brügge’e yenilerek grup maçları sonrasında elenen Beşiktaş’ın 3,5 milyon € ‘luk gelirden olduğu,ikinci olarak bu yıl grup maçlarında Sporting Lizbon’a elenmenin faturasıysa 5,5 milyon €’luk toplam hasılat olarak göze çarptığı görülüyor.

8 ayda toplamda 9 milyon € yani yuvarlak olarak 30milyon TL’den olan kara kartalın ekstra tribün yayın geliri gibi kalemleride elenmeyle beraber Avrupa ligi kıstasında kesilmiş oldu.

Beşiktaş Postası Özel

Beşiktaş Postası Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
beşikaş avrupa geliri, Beşiktaş, beşiktaşın zararı, gelir, Şampiyonlar Ligi, UEFA, uefa geliri, yayın geliri, zarar,

Beşiktaş'ı takip edin !

Domain