Yıldırım Demirören’e borç 61 milyon TL’ye yükseldi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın Divan Kurulu toplantısı bugün Ceylan Otel’de yapıldı.

Yıldırım Demirören‘in katılmadığı toplantıda Siyah-beyazlı kulübün 31 Mart 2009 tarihi itibariyle toplam konsolide borç tutarının 138 milyon 483 bin 242 lira olduğu, ancak 30 Nisan itibariyle Demirören‘e olan borçların artışı ile bu rakamın 141 milyon 690 bin 773 liraya ulaştığı açıklandı.

Bu borcun 7 milyon 467 bin 361 lirasının derneğin, 73 milyon 123 bin 412 lirasının BJK Futbol Yatırımları A.Ş.’nin olduğu, kulüp başkanı Yıldırım Demirören’e olan borcun da 61.1 milyon liraya çıktığı bildirildi.

Paylaş.

2 yorum

  1. Fatih METE on

    ŞANLI BEŞİKTAŞIMIZI YEDİN BİTİRDİN ERTUĞRUL HOCAYI ELİNDEN ÇIKARMAYI GÖZ ÖNÜNE ALIYORSUNDA BARİ ONUN YERİNE LUCESKUYU GETİRSEYDİN BEŞİKTAŞA YAPTIĞIN GEREKSİZ PARALARI NEDEN BEŞİKTAŞA MAL EDİYORSUN YOULA AİLTON BAKİ MERCİMEK TİGANA DELBOSKİ ÇAĞDAŞ VEYSEL ADEM DURSUN RIZA ÇALINBAY MUSTAF DENİZLİ BUNLAR HEP SENİN TASARRUFUN LÜTFEN ARTIK ELİNİ BEŞİKTAŞTAN ÇEK YAZIKLAR OLSUN SAHİBİ OLDUĞUN BEŞİKTAŞIN REKLAMINI BEDAVADAN YAPIYORSUN BUNUN İÇİN BEŞİKTAŞA NE KADAR KARIN OLDU SÖYLERMİSİN SENİ ALLAHA HAVEL EDİYORUM

  2. sayın mustafa hoca ma sesleniyorum nobre yoksa holosko gibi forvetin var 4/4/2 sistemini oynatsaydı bu maçda en azından yenilmezdik beşiktaş daki oyuncular süperman mi acaba yoksa niye bu takım pas yapamıyor.
    delgadoyu sağ kanatta orta alanda tello uğur incemanı ernstve cisse oynatması gerekiyor du kupa maçında bu kadroyu sağaya sürmesini temenni ediyorum bak ozaman fenerbahçe sağasından çıkabiliyo mu

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: