Yeni iddia! 1.5 milyon liralık telefonlar nerede?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Divan Kurulu Toplantısı’nda Genel Sekreter Mesut Urgancılar’ın açıklamalarından sonra “Evler nerede?” sorusu gündeme gelmiş ve şimdiki yönetim ile Fikret Orman yönetimi arasında tartışma konusu olmuştu.

Fikret Orman yönetimindeki faaliyetleri tek tek araştırmaya devam eden yeni yönetimden şimdi de “Telefonlar nerede?” sorusu geldi.

Duhuliye.com’un edindiği bilgiye göre geçen sene düzenlenmesi planlanan bir taraftar kampanyası için Beşiktaş yönetimi Vodafone firmasından yaklaşık 1.5 milyon TL tutarında cihaz alımı gerçekleştirdi. Kampanya dahilinde taraftara dağıtmak için satın alınan telefonlar Beşiktaş stoklarına girdi. Ancak bahsi geçen telefonların söz konusu kampanyada kullanılmadığı gibi Beşiktaş stoklarında da olmadığı ve yerlerinin tespit edilemediği iddia edildi.

Bu durumu tespit eden Çebi yönetimi, başta satın alma olmak üzere o dönemde görev alan tüm profesyonel kadro ve ilgililer hakkında şikayette bulundu. Telefonların nerede olduğunu tespit edemeyen Çebi yönetimi bu konuda soruşturma açılmasını talep etti.

Share.

Leave A Reply