Aşçıoğlu ConstructionFulya DavasıHaberSpor Haberleri

Trabzonspor Başkanı maçı Beşiktaşlı taraftarlarla izleyecek

İbrahim HacıosmanoğluTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmandoğlu 4 büyük kulüp arasında bu yıl da devam eden deplasman taraftar yasağını protesto etmek için Beşiktaş ile oynanacak maçı siyah beyazlı taraftarların arasında izleyecek.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Beşiktaş ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda hafta sonu oynanacak sezonun ilk maçını siyah beyazlı taraftarlarla birlikte izlemek için bilet talep etti. Ailesiyle birlikte maçı izleyecek olan Hacıosmanoğlu, siyah beyazlı yönetimden 8 adet bilet talebinde bulundu. Hürriyet gazetesinden İsmail Er’in haberine göre Hacıosmanoğlu, kulübün asbaşkanı Yaşar Aşçıoğlu ve bazı yöneticilerle birlikte Beşiktaş-Trabzonspor maçını siyah beyazlı taraftarlarla kol kola izleyecek.

Beşiktaş taraftarlarıyla bir ilke imza atacağını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Futbol dünyanın en önemli keyif veren sporu. Sahada oynayan da izleyen de keyif almalı. Biz kulüpleri yönetenler olarak bu keyfin tadını tüm taraftarlarımızla birlikte çıkarmalıyız. Yenildiğimizde rakibimizi alkışlamalı, yendiğimizde ise rakibe saygı duymasını öğrenmeliyiz. Bunu başaracağız. Beşiktaş maçında siyah beyazlı taraftarlar ile birlikte izleyeceğim. Hem de yanıma koruma falan almadan. Çünkü futbol taraftarlarının fair play içinde olduğunu göstereceğim” dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi de “Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosman-oğlu’nun davranışını takdir ediyoruz. Artık tribünlerden şiddet ve terör son bulmalı. Beşiktaş taraftarları Hacıosmanoğlu’nu aralarında maç izlemekten keyif aldıklarını belirttiler. Biz de çok mutlu olduk. Süper Lig’deki tüm kulüp başkan ve yöneticileri aynı davranış çerçevesi içinde bulunmalıdır. Biz de Beşiktaş Yönetimi olarak ligin ikinci yarısında Trabzon’da yapacağımız karşılaşmada bordo mavili taraftarlar ile maç izleme kararı aldık. Çok da mutlu olduk. Kulüpleri yönetenler taraftarlarla barışık olmalı ki tribünlerden kötü görüntüler silinsin” dedi.

[adrotate banner=”256″]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu