Spor Haberleri

Onana Rotasyon Yüzünden Oynamıyormuş!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Konyaspor maçı sonrası “3 günde bir maç yapıyoruz, o esnada ‘Onana niye oynamadı’ diyorlar” ifadelerini kullandı.

Geldiği günden beri takıma hiçbir katkı sunamayan tartışmalı transfer Jean Onana konusunda Şenol Güneş’ten ilginç açıklamalar geldi. Güneş, Onana’nın forma giymemesini takımın üç günde bir maç yapmasına bağladı!

Güneş Konyaspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“3 günde bir maç yapıyoruz, biz de ona göre kadro değiştiriyoruz. Bu değişiklikleri yaptığımız esnada ‘O niye oynamadı, Onana niye oynamadı’ diyorlar. Ama başkası yaptığı zaman ‘Ya o kadar güzel bir şey ki. Şu bile dışarıda kaldı. Gayet normal.’

Bize olunca suçlama. Ya normal üç günde bir maç yapıyorsunuz. Bir de seyahatlerimize bakın. Biz milli maçlardan sonra cuma akşamı Aboubakar’la Muleka geldi, cumartesi günü Trabzon’a gittik pazar oynadık. Döndük Brugge’e gittik. Döndük geldik Adana’ya gittik. Geldik İstanbul’a, sonra Konya’ya geldik.

Yorgunluk maçta olmaz. Milli takımdan zaten bütün oyuncular idmansız geldi. Biz de idman yapamıyoruz çünkü üç günde bir maç var. Uykusuzluk var, seyahat var, yat kalk oda değiştiriyorsun. Hakem hatası var.

Bütün bunların oyunumuzun daha güzel olmasını engellememesi gerekiyor.”

Beşiktaş’ın yeni transferi Jean Onana 20 Ağustos’ta oynanan Pendikspor maçının 89. dakikasında oyuna girmişti. Kamerunlu futbolcu o maçtan beri hiçbir maçta forma giymedi.

Burak Yılmaz’ın Haberi Yok mu? Menajer Gerçekleri

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu