HaberSpor Haberleri

Murat Aksu: Fulya’nın peşini bırakmayacağız

Murat AksuBeşiktaş’ta başkan adayı Murat Aksu, Yıldırım Demirören ve yönetimi hakkında sert açıklamalar yaptı.

Kulübün büyük bir kaos içinde olduğunu belirten Aksu, “Koltuk için için şişirme üyelikler yapan, gruplara taviz veren, kongre simsarlarıyla kol kola giren, avanta seyahati yönetim şeklinin parçası yapan, tribün manipülasyonlarına başvuran bir yönetimle karşı karşıyayız. Beşiktaş körpe ve çarpık zihniyetle değil 3 yıl, 3 ay bile dayanamaz” ifadelerini kullandı.

VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM
Demirören’in başkan seçilmesinde önemli bir payı olduğunu belirten Aksu, “Bu kötü gidişi görünce sorumluluk hissettim. Demirören’i seçtirdiğim için vicdan azabı duyuyorum. 60 milyon lira borç verdim diye ortalarda Büyük Beşiktaşlıymış gibi dolanıyor. Madem öyle, bu parayı derneğe değil AŞ’ye verseydi. İlk işimiz maddi olarak çapraz denetleme olacak. Hesap sormaya geliyoruz” dedi.

GELİRLERİ İKİYE KATLARIZ
Göreve geldikleki taktirde kulübün gelirlerini iki katına çıkaracaklarını belirten Aksu, “Borçları yeniden yapılandırarak kısa vadede rahatlayacağız. Gayrımenkulleri yeniden yapılandıracağız. İnönü Stadı’nın inşaasına başlanacak. Sponsorluk anlaşmalarını güçlendireceğiz. Vakıf ve üniversite hayata geçirilecek. Bilişim alanında gelir getiren projelerimiz hayat bulacak” dedi.

FULYA’NIN TAKİPÇİSİYİM

Aksu, FulyaProjesi’nin 2005’te Beşiktaş için iyi bir proje olduğunu belirterek, “2008 itibariyle 132 binden 162 bine çıkan bir inşaat fazlalığı var. Beşiktaş’ın 20 bin metrekare fazladan alması lazımdı. Alamadı.Bunun peşini bırakmayız” dedi.(Takvim)

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu