Gündem

Hemşire Elif Durmuş, ikinci krize yenildi

elif durmus1Adana’nın Ceyhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan ve bir süre kalbi durduktan sonra hayata döndürülen 20 yaşındaki Elif Durmuş, ikinci krizden kurtarılamadı.

Aşırı hız yapan yolcu minibüsünün süt taşıyan kamyonete çarpmasıyla meydana gelen kazada kamyonet sürücüsü Yunus Menekşe (40) ile yolculardan Havva Tuğba Temiz (25) ve Mehmet Şahin (41) öldü, 13 kişi de yaralandı.

Ağır yaralanan ve götürüldüğü hastanede kalbi duran hemşire Elif Durmuş, kalp mesajı ile hayata döndürüldü. Durmuş, helikopter ambulansla Yüreğir Başkent Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Ancak 20 yaşındaki hemşire Elif Durmuş da kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Görevli olduğu 112 acil servis ambulanslarında birçok yaralı hastaya müdahale eden genç hemşirenin ölümü büyük üzüntü yarattı.

2 Yorum

  1. Öğrencimiz elif’e ve kazada hayatını kaybedenlere allah rahmet etsin.Ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

    Kafkas üniv.Atatürk Sağlık Hizmetleri M.Y.O.

  2. ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.her zamn gülen ve etrafına neşe saçan biriydii.çok iyi br insandı öncelikle.kimseyi üzmezdi.herkesle iyi geçinirdi.onu kaybetmek anlatılmaz bir acıdır.kendisini çok seviyorum .ve hiç bir zaman unutmayacağım.mekanı cennet olsun….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu