Geleceğin Yıldızları Senegal’de Ne Öğrenecek?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın bugün yapılan divan kurulu toplantısında ilginç bir işbirliği projesi açıklandı! Demba Ba’nın sahibi olduğu Senegal takımı Amitie FC ile ön protokol imzalandı.

Beşiktaş’ta 2023 yılına ait 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan Yönetim Kurulu üyesi Fırat Fidan, açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Futbol Okulları ve kadın futbolu hakkında bilgiler veren Fidan, Beşiktaş’ta 2 sezon oynayan ve bir şampiyonluk yaşayan Demba Ba’nın satın aldığı Amitie FC ile ön protokol imzalandığını duyurdu!

Buna göre Amitie FC’deki yetenekli futbolcular öncelikli olarak Beşiktaş’a kazandırılacak.

Ancak işbirliğinin diğer tarafı ise şaşkınlık yarattı. Fidan, Beşiktaş’ın tecrübe kazanmasını istediği genç futbolcuların da Senegal Ligi takımı Amitie FC’ye gönderileceğini söyledi.

Geleceğin yıldızları Rıdvan Yılmaz’ları, Emirhan İlkkan’larını Afrika ülkesi Senegal’e göndermenin genç yeteneklere ne kazandıracağı merak konusu oldu.

Senegal 2. Ligi’nde olan Amitie FC, 13 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak 23 puan topladı ve 14 takımlı ligde ikinci sırada yer aldı.

Olaylı geçen Beşiktaş Divan Kurulu Toplantısında Ahmet Nur Çebi kavga etti

 

Beşiktaş Divan Kurulu Karıştı !  Başkan Ahmet Nur Çebi ve kulüp üyesiyle kavga etti!

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: