Egemen Bağış “Beşiktaş’ta şovmenin biri var…”

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

Egemen Bağış "Beşiktaş'ta şovmenin biri var..."Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, kendisine “Nasılsınız?” diye soran bir balıkçıya da “Beşiktaş’ta şovmenin biri var, bir tane de Şişli’de var. Uğraşıyoruz” diye cevap verdi.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Beşiktaş’ta partisinin 2 seçim koordinasyon merkezini açtı.
Bağış ve Çubukçu, AK Parti Beşiktaş Belediye Başkan adayı Sibel Çarmıklı ile birlikte ilk olarak Çarşı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışın ardından merkezi gezen Bağış, daha sonra Balık Pazarı’na giderek esnafla sohbet etti. Balıkçılara “Size Başbakanımızın selamını getirdim. Desteğinizi bekliyoruz” diyen Bağış, balıkçıların sorunlarını dinledi. Hatırını sorduğu bir balıkçının “iş yok” sözlerine “İşleri artıracağız inşallah. Hep beraber, dayanışma içine girsek hallederiz” yanıtını veren Bağış, ziyaret ettiği bir başka balıkçının da işsizlikten şikayet etmesi üzerine, “Hatırlıyorsunuz, adamın biri anayasa fırlatmıştı, faizler bir gecede yükselmişti. Halledeceğiz inşallah” dedi.

Bağış, kendisine “Nasılsınız?” diye soran bir balıkçıya da “Beşiktaş’ta şovmenin biri var, bir tane de Şişli’de var. Uğraşıyoruz” yanıtını verdi. Bağış, Çubukçu ve Çarmıklı, daha sonra Ulus Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan Bağış, bu açılışın Beşiktaş’ta “şov döneminin değil, hizmet döneminin başlamasının da açılışı olması” dileğinde bulundu. Beşiktaşlılar’ın hizmetin en iyisine layık olduklarını dile getiren Bağış, şunları söyledi:

“Beşiktaşlılar artık Beşiktaş’ı zıplama tahtası olarak gören bir belediye başkanı değil, Beşiktaş’ı halkına hizmet edilmesi gereken ilçe olarak gören bir belediye başkanına layık. Beşiktaşlılar artık, büyükşehir belediyesi ile kavga eden değil, iş birliği yapan, Ankara’ya kafa tutan değil uyum içinde çalışan bir belediye başkanı istiyor. Beşiktaşlılar AK belediyecilik istiyorlar. Sayın Erdoğan’ın belediye başkanlığı dönemi öncesindeki gaz maskelerinin dağıtıldığı günleri, çöp dağlarını hatırlıyorlar. Beşiktaşlılar AK belediyecilikten nasibini almak istiyor ve Sibel Çarmıklı da Beşiktaş’a AK belediyeciliği getirecek.”

Devlet Bakanı Çubukçu da barış ve huzur içinde bir seçim yarışı gerçekleştirilmesi dileğinde bulundu. Çubukçu, “Bu seçim irtibat bürolarının özellikle büyük bir sinerji yarattığını görüyorum. Seçim sonuçlarını kutlamak üzere burada buluşmak üzere diyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Bir Yorum Yaz