Deron Williams bombası! D-Will Galatasaray’a karşı oynayacak mı?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın sezon başında New Jersey Nets’ten kiraladığı, NBA’daki lokavtın sona ermesinin ardından siyah beyazlı kulüpten ayrılan Deron Williams’ın yarı finalde Galatasaray’a karşı oynamak istediği iddia edildi.

Haber1903’e konuşan Beşiktaş Basketbol Komitesi Başkanı Abdullah Sözer, Deron Williams’ın Galatasaray MP ile oynanacak olan play-off yarı final karşılaşmasında oynamak istemesi ile ilgili olarak “Deron Williams, basketbolumuz için çok önemli bir oyuncu. Türkiye Basketbol Federasyonu ile görüşüp izin verilmesi durumunda Deron Williams’a Galatasaray MP karşılaşmasında forma giydirmek istiyoruz. Konu ile ilgili araştırmalarımız devam ediyor. Deron Williams şu anda Ergin Hocam ile birlikte karşımda ve yemek yiyoruz. Kendisi ile görüşmeler yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Basketbol Fedarasyonu Başkanı Turgay Demirel ise “Şu anda bu konuyu ilk defa sizden duyuyorum. Beşiktaş Kulübü’nün böyle bir isteği varsa Hukuk Departmanımıza gerekli başvuruyu yaparlar.Hukuk Departmanı gereken incelemeyi yapar ve konu masaya yatırılır” dedi.

Deron Williams, takımı New Jersey Nets’in NBA Play offlarına kalamamasının ardından tatil için ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: