Bu da oldu ! MHK tarihte ilk kez, bir hakemi üst üste aynı takımın maçına verdi !

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Fenerbahçe maçında hakem Halil Umut Meler’in skandal yönetimi sonrası MHK bir skandala daha imza attı…

MHK tarihte ilk kez, bir hakemi üst üste aynı takımın maçına verdi.

Halil Umut Meler, 31. hafta oynanan Fenerbahçe derbisinden sonra 32. hafta oynanacak olan ilk maç Kasımpaşa maçında da Beşiktaş’ın maçını yönetecek.

MHK, Sergen Yalçın’ın ‘Halil Umut Meler’i bir daha maçlarımızda görmek istemiyoruz’ açıklaması sonrası FIFA kokartlı hakemi iki hafta üst üste siyah beyazlı takımın maçına atamış oldu.

Sergen Yalçın, Fenerbahçe ile oynanan ve 1-1 sonuçlanan maçın ardından, “Hakem arkadaş, bu Halil Umut Meler, rakibi oyuna ortak etmek için her şeyi yaptı. Daha önce bizim maçları yönetti. Hiç memnun değiliz kendisinden. Bir daha kendisini Beşiktaş’ın maçlarında görmek istemiyoruz. Yanlış anlamayın. Böyle enteresan maçlar yöneten hakemlerle oynamak istemiyoruz. Ortadan, gördüğünü çalan hakem arkadaşlar gelirse çok iyi olur.” şeklinde konuşmuştu.

FIRAT AYDINUS 2 YIL SONRA GALATASARAY MAÇINDA

Bir başka dikkat çeken atama Atakaş Hatayspor – Galatasaray maçında yapıldı. Fırat Aydınus, 2 Kasım 2018’de oynanan Galatasaray – Fenerbahçe derbisinden sonra (2 yıl 5 ay) ilk kez bir Galatasaray maçında görev alacak.

FENERBAHÇE – DENİZLİSPOR MAÇINA CÜNEYT ÇAKIR

Fenerbahçelilerin hedefindeki hakemlerden Cüneyt Çakır ise sarı lacivertli ekibin Kadıköy’de Denizlispor ile oynayacağı karşılaşmada görevlendirildi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz