BJK HaberleriÇarşı DavasıSpor Haberleri

Bilgihan Cenk Sürmen İstifa mı Edecek?

Çarşı liderlerinden Seyit Subaşı cinayeti davasında tanık olarak ifade veren yönetici Bilgihan Cenk Sürmen istifa mı ediyor?

Beşiktaş’ın dün oynadığı Tirana maçında tribünler güçlü bir şekilde yönetimi istifaya davet etti.

Özellikle son dönemde transfer sürecinde yaşananların ardından Beşiktaşlı taraftarların öfkesi artmış ve sosyal medyada başkan Ahmet Nur Çebi’ye yoğun bir şekilde istifa çağrısı yapılmıştı.

Ancak istifa çağrıları karşılık bulmadı.

Sezonun ilk resmi maçı olan Tirana mücadelesinin başından sonuna kadar Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi istifaya davet eden Beşiktaşlı taraftarlar tepkilerini yoğun olarak sürdürdü.

Sosyal medya üzerinden gelen tepkileri dikkate almayan Çebi ve yönetimi, protesto edenleri trollükle suçluyordu.

Duhuliye’nin haberine göre bu tepkiler Beşiktaş yönetiminde ilk istifaya sebep olmak üzere. Yönetici Bilgehan Cenk Sürmen’in yakın çevresine ve yönetici arkadaşlarına istifa ettiğini söylediği camia içinde konuşuluyor.

Hatta Sürmen’in dün oynanan Tirana karşılaşmasına bile gelmemesi bu iddiaları doğrular nitelikte.

Taraftarlardan sorumlu Sümer’in Ahmet Nur Çebi’nin ”yorulduysan görevini bırakabilirsin” sözüne de alındığı, bu yüzden maça dahi gelmediği bilgisine ulaşıldı. Sümer’in istifa kararından dönüp dönmeyeceği yönetim kurulu içinde de merakla bekleniyor.

Seyit Subaşı Cinayeti Davasında İfade Verdi

Davanın bu haftaki duruşmasında tanık olarak dinlenen Sürmen, Seyit Subaşı ile aralarında herhangi bir husumet olmadığını belirterek “Olaylarla ilgili bilgi sahibi değilim, Erhan ile Seyit arasında bir problem olup olmadığını da bilmiyorum. Furkan A.’nın beyanında geçirdiği üzere kimseye 25 bin dolar para vermedim. Hatırladığım kadarıyla Seyit’in hesabına eşinin tedavisi için bir miktar para göndermiştim” diye konuşmuştu.

Seyit Subaşı Cinayeti: Bilgihan Cenk Sürmen İfade Verdi

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu