BJK HaberleriSpor Haberleri

Bilgihan Cenk Sürmen ‘Beşiktaş Tribünlerinde yeni oluşum olacak’ dedi

Beşiktaş yönetimi Beşiktaş tribünlerini “Kara Duvar” adı verdikleri yeni bir oluşum ile yapılandırmak istiyor.

Vodafone Park’ta “Kara Duvar” ile tribün kapasitesi ne kadar artacak? Açıklama geldi!

Beşiktaş Kulübü Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesisleri’nden Sorumlu Yönetici Bilgihan Cenk Sürmen, Futbol Arena’dan Çağdaş Sevinç’e açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesisleri’nden Sorumlu Yönetici Bilgihan Cenk Sürmen, açıklamalarda bulundu.

Bilgihan Cenk Sürmen, Ahmet Nur Çebi’nin büyük taraftar projesi olarak  Vodafone Park’ta oluşturulacak “Kara Duvar” ve pankart projelerine değindi.

Bilgihan Cenk Sürmen Hakan Daltaban ile birlikte taraftarların hakları aramak için Beşiktaşlı Avukatlar Derneğini kurduklarını açıkladı.

Bilgihan Cenk Sürmen’in Süleyman Seba gibi camiada abi olarak anılacağını söylediği Ahmet Nur Çebi’nin kara duvar projesini açıkladı.

-Sadece Beşiktaş’ı ifade edecek pankartlara izin veriyoruz-

NationalTurk Haber

“Biz tribündeki semt pankartlarının hepsini kaldırdık, göreve geldiğimiz günden beri en sevdiğim işlerden biri bu. Beşiktaş tribünlerine semt pankartı asmak yasak. Beşiktaş taraftarı, baktığında o pankarta kendini ait hissetmeli. “İşte ‘Tekirdağlılar, Karagümrüklüler, Asya Kartalı’ falan biz bunların hepsini kaldırdık. Sadece Beşiktaş’ı ifade edecek pankartlara izin veriyoruz.”

-Burada kapasite yaklaşık %80 artacak-

“Yeni açık dediğimiz kale arkası tribününe ayakta seyirci almak için başvuru yaptık. Burada kapasite yaklaşık %80 artacak. Taraftarımız ayakta maç izleyebilecek. Gerçekten bir ‘Kara Duvar’ olacak.”

https://www.facebook.com/watch/?ref=embed_video&v=306916227571283

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu