Kesik Baş Cinayeti

Gündem munevver konteyner
Münevver Karabulut Etiler’de anıldı

3 Mart’ta öldürülen ve katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun hala bulunamadığı Münevver Karabulut, cinayetin 170. gününde cesedinin bulunduğu konteynerın önünde anıldı.

Gündem Beşiktaş Postası günlük Beşiktaş Haberleri
Cem Garipoğlu hayranı kız ortalığı karıştırdı

Korkunç bir cinayete kurban giden Münevver Karabulut’la ilgili yazılı ve görsel basında yayımlanan haberleri yakından takip edip, katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu’na hayran olan liseli bir genç kız, internette ‘Cem taklidi’ yapınca emniyet güçleri tarafından geniş çaplı bir operasyon yapılmasına neden oldu.

Gündem cem garipoglu6134
Cem’in laptopundan çıkan ilginç diyaloglar

Etiler’de bir çöp konteynerinde başı gövdesinden ayrı şekilde cesedi bulunan 17 yaşındaki Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun, savcılığın “satanizm şüphesinin araştırılması amacıyla” İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden ikinci kez inceleme talep ettiği laptop’undaki veriler ilginç detaylar içeriyor.

Gündem cerrah260
Cerrah’a suç duyurusu

Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) üyesi bir grup avukat, Münevver Karabulut’un öldürülmesi ve olayın ardından yaptığı açıklamalarla ilgili İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gündem munevver karabulut hilton 02 2441
Münevver Karabulut cinayetinde bakan devreye girdi

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, İstanbul’da 3 Mart’ta öldürülen Münevver Karabulut’un 70 gündür yakalanamayan katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun bulunması için devreye girdi ve Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal’a talimat verdi.

Gündem munevver karabulut hilton 02 244
Münevver Karabulut ve Cem Garipoğlu’nun Hilton’daki mutlu anları

Etiler’de cesedi bir çöp konteynerinde parçalanmış halde bulunan liseli Münevver’in katil zanlısı sevgilisi Cem Garipoğlu, olayın üzerinden tam 67 gün geçmesine rağmen yakalanamaken çiftin ilk ve son kez kutladıkları 14 Şubat Sevgililer Günü fotoğraflarını Habertürk ele geçirdi.