Beşiktaş

Beşiktaş’ta Türkiye Kupası öncesi Jose Mourinho polemiği

Önceki günlerde Beşiktaş yöneticisi Hüseyin Yücel'in Jose Mourinho açıklamasının tartışmaları başka bir boyuta taşındı.

Aziz Yıldırım Jose Mourinho için “Beşiktaşlı yöneticiler doğru konuşmuyorlar.” dedi

Fenerbahçe’de başkan adayı Aziz Yıldırım, seçilmesi durumunda anlaştığı Jose Mourinho’yu takımın başına getireceğini açıklamasınından bir kaç gün sonra Hüseyin Yücel’den, “Mourinho ile 1 ay önce konuştuk. Anlaştık” açıklaması tartışma yarattı.

Siyah-beyazlı kulübün Asbaşkanı Yücel’in yaptığı bu açıklamaya ilk tepki ise Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu listesinde yer alması gündemde olan Hakan Bilal Kutlualp’tan geldi.

Hakan Bilal Kutlualp: “Beşiktaş’ın Mourinho açıklaması normal değil.”

Transfer işlerini biliriz. Beşiktaş’ın Mourinho açıklaması normal değil. Ciddi olan adam transfer bitmeden ilgileniyoruz demez. Sana bunları kim söyletti?

Hakan Bilal Kutluap’İn bu çıkışından sonra Fenerbahçe başkan adayı ve eski başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında benzer açıklamalarda bulundu.

Football Leaks kahramanı Jorge Mendes’in temsilcisi olduğu Jose Mourinho konusuna da değinen Aziz Yıldırım, Hasan Arat için “Beşiktaş 7 milyona anlaştık diyormuş, üstüne 5’te ben vereyim, 12’ye anlaşsınlar getirsinler.” dedi.

Aziz Yıldırım: “Üstüne 5’te ben vereyim, 12’ye anlaşsınlar getirsinler..”

Jose Mourinho ile görüştüklerini ve Beşiktaş ile böyle bir konuşmalarının olmadığını dile getirdiğini vurgulayan Aziz Yıldırım, “Hasan Arat’a da söyleyeyim, bu tip konuşmalardan vazgeçsinler. 7 milyona gelecekse biz çekilelim. Beşiktaş 7 milyona anlaştık diyormuş, üstüne 5’te ben vereyim, 12’ye anlaşsınlar getirsinler.

Beşiktaş’ın böyle bir gücü yok, ayıp. Birbirimize saygılı olacağız. Yalan konuşuyorlar. Bazı insanların tetikçiliğini yapmaya kalkışıyorlar. Beşiktaş’a yakışmıyor. Mourinho’ya söyleriz anlaşıyormuşsun deriz biz çekiliriz.

NationalTurk Haber

İstanbul’a reklam çekimi için geldiğinde Beşiktaş’tan 2 kişi geldi bana dedi. Onlarla Spor üzerine sohbet ettik dedi. Böyle bir konuşmamız olmadı dedi.” değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş gündemini takip eden gazeteci Ergin Aslan, Hüseyin Yücel’in açıklamalarını, Trabzonspor ile oynanacak Türkiye Kupası Finalini öncesi olmasını büyük talihsizlik olarak değerlendirdi.

“Beşiktaş PR yeri değil ne yapıyorsunuz?”

Dikkati Çekenler

Başa dön tuşu