Bayrampaşa Yıldırım’da otopark kavgası: 3 ölü

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağlı Yıldırım Mahallesi’nde iki dükkan sahibi arasında çıkan otopark kavgası çatışmaya dönüştü, 3 kişi bıçaklanarak hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Yıldırım Mahallesi Eski Edirne Asfaltı üzerindeki Zengin Gayrimenkul’ün sahibi Ramazan Turan ile aynı sırada bulunan Rumeli Şarküteri sahibi arasında 3 aydır park yüzünden süren gerginlik nedeniyle dün gece yarısı kavga çıktı.

Kavga, bıçak, satır ve sopalı çatışmaya döndü. Ağır yaralanan 49 yaşındaki Hüseyin Zeki Hacıoğlu kaldırıldığı Avrupa Şafak, 32 yaşındaki Bekir Turan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, amcası Ramazan Turan da Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Yaralanan 56 yaşındaki Muharrem Hacıoğlu ve 30 yaşındaki oğlu Melih Hacıoğlu ise tedavilerinin ardınadan ifadeleri alınmak üzere Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

2 yorum

  1. ŞU KATİLİN RESMINEDE BİR BAK.CAN ALMAK O KADAR KOLAYMI BE.ALLAH’IN VERDİĞİ CANI SEN KIMSINKI ALMAYA ÇALIŞIOSUN BE…KATİLLER

  2. TURANLAR on

    ALLAH BIRAKMAZ,BU DÜNYANIN ADALETİ YOK AMA GERÇEK DÜNYADA ELBET.GERİDE KALAN YETİMLERİN CİĞERİNDEKİ ACI KİMSEYE KALMAZ………………

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: