Ahmet Nur Çebi “Pes” Dedirtti!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Kahramanmaraş depremlerinde kurtarma çalışmaları devam ederken Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ligin kalan bölümüyle ilgili adeta puan hesabı yaptı!

Gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, depremlerin ardından ligin gidişatı hakkında şunları söyledi;

“1-2 tane takımımız var, ayağa kalkana kadar bunlar ligde olamayacak. Bu 2 takımın da ligde kalması konusunda birçok takım hemfikir olduk. Dondurulmasını talep ediyoruz. Ancak nasıl olacağı konusunda tereddütler var. bundan sonra onlarla oynanacak maçların sayılmayacağı gibi, geçmiştekilerin de sayılmamasını istiyoruz.

Bazı kulüplerin işine geliyor bu, bazılarının gelmiyor. Nasıl çıkacağız altından bilmiyorum. Kimisi diyor ki bu saatten sonra oynanacak maçların hükmen oynanmasını istemiyor. Bana göre mantıklı olan tüm maçların hiç oynanmamış olması gerekiyor.

Tamer Mert kendisine beddua eden Çebi’ye cevap verdi

Antep ile deplasmanda oynamış bir takım ile kendi evinde oynamış başka bir takımın sonuçlarının adil olabileceğini düşünür müsünüz? Bence hayır. Bu durumda biraz ayrışıyoruz. Yok hükmünde kabul edilmesi lazım. Hükmen mağlup edecekseniz bundan sonra düşer. Düşmesi de yanlış, acı var orada. Bazı takımların işine gelmiyor ama sineye çeksinler.”

Ligden çekilen takımlardan Hatayspor kendi sahasında Beşiktaş’ı 2-1 mağlup etmiş, Gaziantep Futbol Kulübü ise 1-1 berabere kalmıştı.

Ahmet Nur Çebi: Babam Beşiktaşlıdır

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: